Gökçe Bahadır Saç Modelleri

1

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin güzel oyuncusu ağustos ayının son haftasına kadar tatil yapacağını ve dizinin yeni sezon çekimlerine başlayacaklarını belirtti, güzel oyuncuya yeni sezonda başarılar dileriz.

Gökçe Bahadır; Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü dizisinden, birçok farklı yapımdan ve Ali Sunal ile yaptığı kısa süreli evliliğinden iyi tanıyoruz. Şimdiyse onu ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde ‘Oya’ rolünde izlemekteyiz.

Gökçe Bahadır, beyaz tenli ve ela gözlü, buğulu bakışlara sahip olan bir kadın. Dolayısıyla da saçlarında; kumral, çilek sarısı, bakır kumral, bal sarısı tonlarını tercih ederek saçlarında bu tonlar arasında gezintiler yapmayı tercih ediyor.

Aynı zamanda Gökçe Bahadır’ın kalın telli ve hacimli bir saç yapısı var. Hatta geçmişte bir kez saçlarını sapsarı boyatarak selfie pozu vermişti ama kendisi de bu rengin kendine pek gitmediğini fark etmiş olacak ki bu rengi hemen değiştirdi ve yine fındık kabuğu kumral – fındık sarısı – bakır sarısı tonlarına hızlı bir dönüş yaptı.

Gökçe Bahadır Saçını Nasıl Yapıyor

Gökçe Bahadır saç modelleri konusunda genellikle omuz altında biten uzun kesim saç stilini seviyor ve hep kullanıyor. Kısacası onu henüz kısa saçlarla hiç görmedik. Ayrıca saçları iri dalgalara sahip ve her zaman önde katlı kesimleri kullanıyor. Katlı kesim kaküller, önden arkaya doğru ilerleyen katlı dalgalar artık neredeyse onunla özdeşleşen saç stillerinden. Ayrıca sene trendlerine göre ya saçlarına düz fön çektiriyor ya da iri buklelerle saçlarına hareket kazandırıyor.

Gökçe Bahadır Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/gokce-bahadir-sac-modelleri.htm

1 YORUM

  1. Gökçe hanımın yaşı kaç acaba bugün baktığında 20 yaşlarında gibi görünüyor o kadar tatlı biri ki cildinin parlaklığı hangi saç modelini yaparsa yapsın ışıldamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here