Google Allo Hakkında Detaylı Bilgiler

0

Google’nin en yeni uygulamalarından biri olan Allo, Google mühendisleri imzasını taşıyan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook ve WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarına rakip olacak özelliklerde olan Google Allo, geçtiğimiz günlerde Google tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Google Allo Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Google’ye ait olan diğer Hangouts uygulamasından ayrı olarak geliştirilmiş olan Google Allo, son dönemlerde mesajlaşmayı seven kullanıcıların hizmetine sunulmuş en son mesajlaşma uygulamalarından biridir. Mevcut bir Gmail hesabı ile kullanılabilecek olan Google Allo, diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi çeşitli surat ifadeleri eşliğinde kullanılabilecektir. Google Asistan ile ilintili olan Allo uygulaması, kullanıcıların soru ve sorunlarına cevap alabilmelerini sağlayacak özelliklere sahiptir.

Popüler mesajlaşma uygulamalarına bakıldığında pek çok yönden eksik özelliklere sahip olsa da, pek çok uygulamada tercihi Google olanların alternatif olarak kullanabilecekleri mesajlaşma uygulaması niteliğindedir denebilir. Buna karşın Google Asistan ile birlikte kullanılabilmesi, güncel pek çok konu hakkında sorulara cevap bulmayı sağlamaktadır. Google Allo uygulamasında diğer chat uygulamalarında olduğu gibi tüm mesajlaşmalar şifrelenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here