Google Plus Nedir, Nasıl Çalışır?

0

Google Plus Nedir?

Google Plus, genellikle “G+” ile gösterilen ve birçok sosyal paylaşım platformu ile benzerlik gösteren sosyal ağ – kimlik doğrulama sistemidir. İsminden de anlaşılacağı gibi Google firmasının üretimidir. Bu sisteme Google’ın hizmetine hizmet katmak istemesinden dolayı oluşturulmuş bir platform da desek yeridir. Facebook, Twitter veya Instagram gibi sosyal medya platformlarıyla fazlasıyla ortak noktası bulunmaktadır. Örnek verecek olursak Twitter ve Instagram’daki gibi takipçi özelliğini bünyesinde göstermektedir. Facebook’a benzer yönü ise paylaşım imkanlarıdır. Google Plus sayesinde Facebook’ta olduğu gibi paylaşımlarınızı yazılı, videolu veya resimli olarak yapabilmektesiniz. Diğer sosyal paylaşım platformlarıyla benzer yönleri olmasının yanı sıra birçok farklı yönü de bulunmaktadır.

Sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla en kaliteli Google plus takipçi hizmeti SadeceOn’da! Siz de Google+ hesabınızdaki takipçilerinizi, paylaşımlarınızın beğenisi sayısını ya da görüntülenme sayısını kolayca arttırabilirsiniz. Böylelikle Google plus hesabınızı daha fazla insana ulaştırabilir, kitlenizi arttırabilirsiniz. SadeceOn güvencesinde profesyonel hizmet verenlerden uygun fiyatla hizmet alma fırsatını kaçırmayın!

Google Plus Nasıl Çalışır?

Google Plus, eskiden davetiye sistemiyle çalışmaktaydı fakat günümüzde üyelik sistemi ile hizmetlerine devam ediyor. Google Plus içerisinde her ihtiyaç için farklı eklentiler bulunuyor. Örneğin toplu konferans şeklindeki konuşmalar için Hongouts, bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşmak içinse Google Maps eklentisini kullanabiliyorsunuz. Üyelik işlemlerini başlatmak için bir Gmail hesabınızın olması gerekiyor. Gmail hesabınızla üyelik talebinde bulunduktan sonra mail adresinize bir mesaj gelecektir ve bu mesaj sayesinde üyelik işlemlerini başlatabileceksiniz. Üye olduktan sonraysa Google Plus uygulamasının sunduğu tüm avantajlardan faydalanabiliyor olacaksınız. Olası bir durumda hesap silme gereksinimi duyarsanız da hesabınızı kalıcı olarak ortadan kaldırabilmeniz imkanlar dahilindedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here