Green The Planet 2 Mobil Oyun İncelemesi

0

Mobil cihazlar için tasarlanmış olan Green The Planet 2 Mobil Oyun, kurgusu ve görsel efektleri ile pek çok oyun severin beklediği oyunlar arasındadır. Oyun içindeki en önemli amaç, gezilen gezegenleri yeşillendirmek amacı üzerine kurulmuş bir senaryoya sahiptir. Yeşil hayat için gösterilen çaba da, ilk etapta kaya parçası olarak başlayan serüven, zamanla çevrenin yeşilliklerle dolmasına neden olmaktadır.

Green The Planet 2 Mobil Oyun Nasıl Oynanır?

Aksiyon türünde olan ve sadece Android işletim sistemli akıllı cihazlarda oynanabilen Green The Planet 2 Mobil Oyun, aksiyon severlerin ücretsiz bir şekilde telefon ya da tabletlerine yükleyerek oynayabilecekleri bir oyundur. Google Play üzerinden indirilebilecek olan oyun, pek çok yaştaki oyun severde bağımlılık yapacak oyunlardan biridir. Üstelik mobil cihazlar için tasarlanmış olması gidilen her yerde bu oyunu oynama imkânı sunmaktadır.

Green The Planet 2 Mobil Oyunu Özellikleri

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda 4.4 android sürümünde çalışan oyun, genel özellikleri ile oyuncuların keyif alacakları bir kurgu ve görselliğe sahiptir. Piksel görüntü özelliği bu alanda aksiyon oyun türündeki en ilgi çekici oyunlardan biri olmasına neden olmuştur. Oyun içindeki zorluklara karşı gezilen tüm gezegenleri yeşil yaşam alanlarına çevirmek en önemli görevler arasındadır. Android cihazlar için internet üzerinden indirilebilecek pek çok apk linki bulunmaktadır. Oyunu en doğru ve kaliteli bir şekilde oynamayabilmek için mobil cihaz ve Google oyun marketinden indirilmesi tavsiye edilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here