Güngören Airfel Klima&Kombi Bakım Onarım Servisi

0

Klimalar artık hayatımızın her yerinde, evlerde, iş yerlerinde, seminer salonlarında, kapalı yüzme havuzlarında, aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanılıyor. Bu iklimlendirme cihazları, bulunmuş olduğunuz ortamı tam olarak sizin istediğiniz sıcaklık ve nem oranına getiren, sağlıklı ve rahat bir yaşam alanı yaratan cihazlardır. Klima deyince akla gelen duvara monteli sabit cihazlar artık yavaş yavaş yerini mobil klima gibi farklı versiyonlara bıraksa da klimanın popülerliği hiç azalmıyor.

Airfel sadece klima konusunda değil, tüm iklimlendirme cihazlarında bir dünya markası haline gelen dünya markalarından bir tanesi. Cihazların yüksek performansta çalışması, cihazın uzun yıllar boyunca dayanması, elektriği oldukça tasarruflu harcayan modunun olması gibi birçok özelliği bulunuyor. Fakat elektronik cihazlar ne kadar sağlam ve kaliteli olursa olsun, her zaman bozulma ya da arızalanma gibi durumları söz konusu olabilir. Bunun önüne geçebilmek için klimaların düzenli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Bu klimanın ömrü için de tasarruflu çalışması için de oldukça önemlidir.

Airfel oldukça büyük bir şirket olduğu için hemen her yerinde teknik servis desteği almanız mümkün Güngören Airfel Servis’ten memleketin en ücra köşesine kadar bakım ve onarım desteği alacağınız servisler bulunuyor. Yapılan onarımın sonucunda hem değişen parça için hem de işçilik için 1 yıllık garanti veren servisleri internetten aratarak bulabilirsiniz. Klimanızı uzun süre kullanmak için bakımlarını aksatmamanızı da kesinlikle tavsiye ederiz. WEB ADRESİ: https://www.servis88.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here