Güvenilir ve Uygun Domain Kayıt Firmaları

0

Domain kaydı için firma arayışındaysanız; hosting ve domain hizmeti veren kaliteli firmaları inceleyebilirsiniz. Domain kaydında kaliteden ziyade fiyatın uygunluğu önemli bir detaydır. Bu nedenle piyasa fiyatlarını bilip buna göre hareket etmekte yarar var.

Domaininizi kayıt ettikten sonra kolay bir şekilde web sitesi nasıl kuracağınızı buradaki yazıdan detaylı olarak okuyabilirsiniz -> https://www.ilkercay.com/kolay-web-sitesi-kurma-yontemleri.htm

Domain kayıt edebileceğiniz yabancı firmalar da bulunmaktadır, bu firmalarda teknik destek ne kadar iyi bilmediğimden dolayı sizlere sadece bilindik Türk firmalarının bilgilerini paylaşıyorum.

İsim Tescil

Türkiye’nin tercih edilen en büyük domain firmalarından olan İsim Tescil, domain sorgulama işlemlerinin sıkça yapıldığı bir web sayfasıdır. İndirim, kampanya gibi fırsatlar sunmadığından ilgi çekici olmadığı söylenebilir. Ancak firmanın domain kaydı ücretleri piyasanın çok üzerinde değildir. İstediğiniz domain araştırmasını yaptıktan sonra uygunsa İsim Tescil firmasından domain kaydını yaptırabilirsiniz.

Yöncü Bilişim

Kullanışlı ve basit domain kontrol paneli ile tercih edilir bir firma olan Yöncü Bilişim domain kontrol etme işleminde destek vermektedir. Son dönemde her ne kadar sitesinden sorgulanan domainlerin başkaları tarafından alınması gibi sorunlar görülse de genel anlamda sevilen, tavsiye edilen, fiyatları uygun olan firmalardan bir tanesidir.

Natro

Natro, domain ve hosting alanlarında birçok hizmeti bir arada sunabilen kapsamlı bir firma. Özellikle en uygun fiyat konusunda garanti vermesiyle bilinen firmada kayıt ücretleri kadar yenileme ve transfer işlemlerinde de ücretler son derece uygun. Domain uzantısına göre değişen fiyatlar en sık kullanılan com, net, org gibi uzantılarda kampanyalarla sunuluyor. Store, online, tech gibi uzantılar ise firma, %50’den fazla indirim oranlarıyla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here