Hafif ve Kullanışlı Powerbanklar

0

Gelişen teknoloji ile birlikte kablosuz olarak kullanılan cihazların şarj problemi de aynı oranda artış göstermeye başlamıştır. Belirli bir süre önce piyasada yer almaya başlayan powerbank modelleri ise kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür. İdeal bir powerbank cihazları 2 kez tam olarak doldurmakta ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Birçok cihaz mAh değerine bağlı olarak 2 kez veya daha fazla tam dolum yaparak daha uzun süre kullanılabilir. Piyasada powerbank fiyatlarının birbirinden farklı olmasının en önemli nedeni ise mAh değeridir. Eğer bu değer yüksek ise fiyatta ona göre değişebilir. mAh değerinin yanında fiyata etki eden bir diğer önemi husus ise powerbank modelinin markasıdır. Marka belirli oranda fiyatı arttırabilir.

Hafif ve Kaliteli Powerbanklar

Xiaomi 10400 mAh model cihaz piyasada ideal cihazlar arasında yer alır. Hem hafif olması hem de pratik bir şekilde kullanılabilmesi ile ön plana çıkan cihaz son derece işlevseldir. Cihazınızın bataryası 3000 mAh değerinde ise cihazınızı tam olarak 3 kez doldurmakta ve cihazınızın uzun süre kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle Xiaomi marka powerbank modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Philips DLP7800 modeli ise Xiaomi markasına alternatif olabilecek düzeyde ideal ürünlerden birisidir. Yine telefonunuzu 3 kez doldurabilir veya batarya özelliğinize göre 2 veya 3 kez tam dolum yapabilirsiniz. Aynı zamanda hafif olan bu cihaz pratik bir şekilde her yerde taşınabilmektedir.

Az Yer Kaplayan Hafif Powerbanklar

Asus Zenpower ABTU005 10050 mAh modeli ise üçüncü alternatif modeldir. Diğer iki örneğe oranla biraz daha büyük boyutlu olması çantada taşınabilir olsa bile kolay kullanılmayacağını gösterir. Ancak ideal cihazlardan birisi olarak piyasada yer alan bu cihaz telefonlarınızın minimum 3 kez tam dolmasını sağlar. Telefonları tam olarak dolduran cihazın bir diğer özelliği ise hızlı şarj etmesidir. Kısa süre içerisinde şarj seviyesini yukarı çıkarması ve telefonu tekrar kullanıma hazır hale getirmesi markanın popülerliğini arttıran en önemli etmendir. Siz de bu tür alternatifler arasından bütçenize uygun olanı tercih ederek akıllı telefonlarınızı birçok yerde şarj edebilir, uzun süre cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here