Hearthstone: Heroes of Warcraft Tanıtımı

0

Hearthstone-Heroes-of-WarcraftHearthstone: Heroes of Warcraft oyunu, Bizarred Entertainmant tarafından geliştirilen ve yayımlanan, ücretsiz bir toplanabilir kart oyunudur. Bu yazımızda Hearthstone: Heroes of Warcraft tanıtımı yapacağız. Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan oyun oldukça popüler bir hale gelmiştir ve kulanıcı sayış her geçen gün artış göstermektedir. Oyun, Windows, Mac OS X, iPad, Android, iPhone gibi işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Bu oyun toplanabilir kart oyunudur yani bu oyunda birçok seçenek arasında en uygun kartlar seçilerek rakipleri yenmeye çalışılmaktadır. Oyun içinde yer alan oyuncular kendi kart destelerini oluşturabilmektedir. Oyun içerisinde iki oyuncu arasında sıra sistemine dayanan maçlar yapılmaktadır.

Hearthstone: Heroes of Warcraft oyunu, Bizzard firmasının Battle.net sistemi üzerinde hizmet vermektedir. Oyunu oynayabilmek için çeşitli seçenekler mevcuttur. Oyuncular, çeşitli zorluk seviyeleri bulunan yapay zekaya karşı oynayabilirler ya da diğer kayıtlı oyunculara karşı oynayabilirler. Oyun en başta basit kart paketi ile başlar ve sonrasında bu paketler gelişmeye devam eder.

Oyunda seçilebilir dokuz farklı kahraman seçeneği bulunmaktadır. Bu kahramanlardan birini seçerek oyuna giriş yapılır. Oyun içerisinde yer alan her kahramanın farklı kartları bulunsa da zaman zaman aynı kartlara da sahip olabilirler. Büyücü, Rahip, Falcı, Savaşçı, Düzenbaz, Avcı, Druid, Şaman ve Paladin kahramanlarından biri tercih edilmelidir. Oyunda kartlar ise Basit, Sıradan, Nadir, Destansı ve Efsanevi kart paketleri bulunmaktadır. Oyun içinde başarılı oldukça kazanılan puanlar ile bu kartlara sahip olma imkanınız bulunmaktadır. Kartlar ne kadar gelişirse kazanma ihtimaliniz de o kadar artmaktadır.

Hearthstone: Heroes of Warcraft oyununun farklı havası oldukça beğenilmektedir. Özelikle kart oyunlarından hoşlananlar için heyecan verici bir deneyim olan oyun ile keyifli vakit geçireceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here