Hızlı ve Öfkeli 8 Beklenen Türkçe Fragmanı Yayınlandı

0

Hızlı ve Öfkeli 7’nin hemen arkasından seriye üç yeni film daha ekleneceği duyurulmuştu. Bunun arkasından 8. Filmin fragmanı da yayınlandı. Aksiyon filmlerinin en başarılı serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, eklenecek üç yeni filmin ilk adımı olan 8.bölümde seyirciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 Hakkında Merak Edilenler

Hızlı ve Öfkeli serisi başladığından bu yana, filmde yer edinen Paul Walker’ın arkasından film ilk kez yeni bir bölümle tekrar seyirci karşısında. Daha çok yeni bir başlangıç niteliği taşıyan film, bu havayı seyircisine de yansıtıyor.

Filmde eski isimler aynı şekilde kalırken 8. filmin gerçek kötüsü olarak Charlize Theron kadroya dâhil oluyor. Scott Eastwood, Helen Mirren ve Kristofer Hivju da filmde yer alan yeni oyuncular arasında.

Hızlı ve Öfkeli 8 Film Detayı

Suç dünyasından yakalarını kurtarmayı planlayan grup, artık yeni bir başlangıç yapmaya karar vermiştir. Dünya turunun arkasından herkesin kendini akladığı yaşamlarına geri dönerken Dom’u hedef alan gizemli kadın, her şeyi alt üst edecektir.

Filmin yeni konusu hem kurgu hem de kalitesiyle seyircisini kendine hayran bırakacak. Sinema tarihinin en uzun filmleri arasında yer alacak serinin 8. film yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor.

Türkçe fragmanı yayınlanan filmin 2017 yılının Nisan ayında vizyona girmesi bekleniyor. Serinin sıkı takipçilerinin merakla beklediği bir film olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here