Hp Omen 15 (2016) İncelemesi

0

hp-omen-15-incelemesiOnline oyun tutkunlarına özgü tasarlanmış olan HP Omen 15, HD görüntü kalitesi ile profesyonel oyunculara hitap eder niteliktedir. Oyun için Hewlett Packard firması tarafından tasarlanmış olan bilgisayar, donanımı ile oldukça cezbedici özelliklere sahiptir. İntel İ7 işlemcisi ile oldukça güçlü performansa yükseltilmiş olan cihaz, dokunmatik ekran ve Windows 8 işletim sistemi ile oyun oynamayı daha keyifli hale getirecektir. Alüminyum tasarımı ile sadece 2,6 kg ağırlığında olan HP Omen 15, popüler olan tüm oyunlarda üst düzey performans gerçekleştirebilecek özellik ve donanıma sahiptir.

HP Omen 15’in Avantajları

Yüksek kalitede oyun keyfi için tasarlanmış olan HP Omen 15, 15 inçlik Full HD ekranı ile muazzam görüntü kalitesi sunarken, 128 ve 256 GB SSD depolama alanı seçeneklerinin bulunması kullanıcıları için en önemli avantajlarından biridir. Aynı zamanda dokunmatik ekran özelliği ve oyunlarda oldukça işe yarayacak olan kısa yol tuşları cihazın diğer avantajları arasındadır.

Hp Omen 15’in Dezavantajları

128 ve 256 GB SSD depolama alanı seçenekleri pek çok oyun sever için yeterli büyüklükte depolama alanı niteliğinde olmayacaktır. Ayrıca tuş takımı üzerindeki numerik tuşların olmayışı ve yön tuşlarının dar tasarıma sahip olması, oyun oynarken ilk başlarda zorlanılmasına neden olabilir. Fiyatı yaklaşık 5 bin TL olması, donanımı ve tasarımı ile fiyatını hak etse de, pek çok oyun sever için fiyat önemli bir dezavantaj niteliği oluşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here