Hülya Avşar Saç Stilleri

4

hulya-avsar-sac-stil-1Sanatı ve hayatıyla medyada takip edilen Hülya Avşar, konuşmalarıyla ve yaptıklarıyla hep gündemde. Balıkesir doğumlu sanatçı, güzellik yarışmasında birinci olmasıyla başlayan yeni hayatının kırılma noktası Haram filmiyle olmuştur. Daha sonra müzik eğitimiyle kariyerine devam etmiştir. Bir çok şarkısı hit olmuş sanatçı daha sonra televizyon için yaptığı programla adından sıkça söz ettirmiştir.

Hülya Avşar, kişiliği ve samimiyetiyle herkesin sevgisini kazanmayı bilmiştir. Çocuksu bir yana sahip sanatçının her söylediği olay olmuştur. Şuanda da bir yarışma programında jüri üyeliği yapan sanatçı sempatik tavırlarıyla izleyicinin sevgisini kazanmaktadır. Hülya Avşar kişiliğinin yanı sıra özellikle dövmeleriyle de ön plana çıkar. Vücudunun her yerinde sahip olduğu dövmeleri sergilemekten hiç gocunmaz ve kendisine de çok yakışır. bunu yanı sıra giyim konusunda da hem çok iddialı hem de çok çocuksudur. Koyu renklerden vazgeçmeyen sanatçı esmer tenli olmasından dolayı her kıyafeti kendisine yakıştırmayı bilir. Son derece doğal olan Hülya  Avşar, makyaj konusunda da abartıya kaçmaz. Gözlerini ön plana çıkartan makyaj tercih eden sanatçı için bu doğru bir tercihtir. Gelelim asıl en merak edilen konu olan Hülya Avşar saç stiline. Bir çok bayan için merak konusu olan sanatçının saçları oldukça parlak ve doğaldır. Saç modeli konusunda uzun boyu tercih eden sanatçı bu konuda biraz istikrarlı. Düz, dalgalı ve kıvırcık olarak kullandığı saçlarını ise genellikle kahve tonlarında boyamayı tercih ediyor. Bunun yanı sıra topuz olarak da saçlarını sıklıkla kullanıyor. Saç konusunda belli bir stili olan sanatçının, böyle devam etmesini temenni ederiz. Çünkü bu saç modeli ve renkleri kendisine çok yakışmakta özellikle çocuksu kişiliğini daha da pekiştirmektedir. Böyle bir saç modeli düşünen bayanlara önerimiz, hiç vakit kaybetmeden bu saç modelini kendi saçlarına uygulamaları.

Daha fazla hülya avşar saç modelleri için http://www.qkadin.com/hulya-avsar-sac-modelleri.htm

4 YORUMLAR

  1. Hülya avşar’ın tarzına bayılıyorum, özellikle kostümlerine göre uyguladığı saç türleri gerçekten harika stilisti kim bilmiyorum ama tanışmak isterdim.

  2. hülya avşar gerçekten hem düz hem de dalgalı saç modeline ten rengine göre oldukca güzel yapıyor muhtemelen teknoloji destekli bir stil uzmanı yardımıyla bunu başarıyor.

  3. Hülya hanım gerçekten bir harika ve türkiyedeki en zeki kadınlardan biri hatta en zekisi diyebilirim saçlarındaki ahenk de kendine olan güveninin göstergesi.

  4. Hülya avşar saçlarını arkadan bağlasın ya da topuz yapsın saç renginin ne olduğunun çok önemi yok inanın bir çok genç ünlüden daha çok yakışacağını göreceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here