Hungry Shark World Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0

Android ve İOS işletim sistemlerine sahip olan kullanıcıların en çok indirdiği aksiyon oyunu olan Hungry Shark World hakkında merak ettiğiniz bilgileri buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

2016 yılında karşımıza çıkan Hungry Shark World oyunu mobil kategori oyunları arasında en iyi ödülüne layık olduktan sonra dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi ve milyonlarca kişi tarafından online olarak oynanamaya başladı.

Denizlerin en tehlikeli canlılarından olan köpek balıklarından olan Hungry Shark World ile amansız bir mücadele vermeye hazır mısın?

Oyun içerisinde yer alan farklı özelliklere sahip köpek balıklarında seçtiğin bir tanesi ile mavi sularda mücadele vermeye başlayacaksınız. Özellikle açlıktan son derece çılgın bir hal almış bu köpek balığını kontrol etmek için yapman gereken bu canlı türünü kontrolün altında tutmak olacaktır.

20 farklı köpek balığı arasından kendine en uygun olan köpek balığını seçerek burada mücadelene başla. Dünya üzerinde yer alan okyanuslardan hangisinde yer almak istediğini seçtikten sonra oyun içerisine amansız mücadelene başla.

Özellikle de oyun içerisinde yer alan diğer canlılara yem olmamak için yapman gereken kendini bu konuda savunmak ve azılı düşmanların ile mücadele etmek olacaktır.

Hungry Shark World sistem gereksinimleri

13 Temmuz tarihinde yapılan son güncellemeden sonra 50 Milyon kişi tarafından oynanan bu oyunun mevcut sürümü olarak karşımıza çıkan sürümü 2.2.0 olarak gelmektedir. Android işletim sisteminde bu oyunu oynamak isteyenlerin telefonlarında bulunması gereken sistem gereksinimi olarak 4.4 sistem gerekmektedir. Oyun içerisinde yer alan uygulama satın alma öğelerinin ise 4.49 TL ile 76.99 TL arasında değişkenlik gösterdiğini buradan açıklamak istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here