İğne Oyası Modelleri – Yazma Kenarı ve Tığ Oyaları

0

Bayanların hem çeyizlik hem de günlük can sıkıntısından işleyip, büyük zevk aldığı örgü modellerinden biri olan iğne oyası örnekleri 2018 yılında da yine sizler ile olacak. Bayanların çoğu kendilerine işledikleri igne oyasi örnekleri ile el becerilerini geliştirmekle kalmayıp, çocuklarına ve sevdiklerine de hediye edebiliyor. Piyasada işlenmiş halde satışı bulunan iğne oyası yazma kenarı örnekleri ortalama 70 TL den satışa bırakılmış. Gidip hazır almak yerine bize göre kendiniz işlerseniz daha mantıklı olacaktır. Hem kendi alanınızda el becerilerinizi geliştireceksiniz hem de ortaya el emeği göz nuru iğne oyası yazma kenarı çıkartacaksınız.

Yeni iğne oyası modelleri 2018

Modelleri incelediğimiz bayanların hoşuna gidecek örnekleri vermek istedik. Ayrıca iğne oyası işlemek zor olduğundan sizlere basit iğne oyası örnekleri 2018 ni veriyoruz. Sizde hem arkadaşlarınız ile hem de kendinizce bu örnekleri basit bir şekilde işlemeye başlayabilirsiniz. Trabzon, Bismil, Ağrı, Van, Afyon ve Tekirdağ iğne oyası yazma kenarı örneklerini derleyip, piyasada son çıkan bu örnekleri sizlere sunuyoruz. Daha önceki yazımızda halkalı tığ oyası örneklerini sizlere iletmiştik.

2018 iğne oyası modelleri olarak hem yazma kenarı hem de havlu kenarı işlemelerinde kullanabilirsiniz. Ancak havlu kenarı örnekleri biraz daha detay istemezken, yazma kenarında ise detaylar ve dikkat isteyen örneklerdir. Sanal mağazalarda bile bulamayacağınız bu örnekleri siz değerli ziyaretçilerimize sunmak istedik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here