İmmergas Servis

0

Kombiler özellikle son zamanlarda yaşanan gelişmeler sayesinde artık çok daha verimli ve cep dostu hale geldi. Gerek ısınma gerekse sıcak su ihtiyacını gidermede bizlere çok büyük kolaylıklar sağlamakta. Herhangi bir şekilde problem meydana gelirse bir an önce tamirinin yapılması gerekiyor çünkü bizler için artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmakta. Markası her ne olursa olsun profesyonel bir şekilde yaşamış olduğunuz problemlere çözüm geliştirmek istiyorsanız İmmergas Servis ekibi olarak sizin yanınızda yer alabiliriz.

İmmergas Servis Talebi İçin Tıklayın!

Elimizde her markaya ait yedek parçalar ve teknik destek bulunmakta olup üstelik değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Garanti süreci içerisinde herhangi bir şekilde problem meydana gelirse 7 gün boyunca çalışmaya devam eden çağrı merkezimizi üzerinden yeniden İmmergas Servis ekibindeki arkadaşlarımız ile iletişime geçme şansına da sahip olacaksınız.

Firma olarak bu işte çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren bir amacımız siz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için uzun zamandan beri bu sektöre çalışmalar yapmaya ve mümkün olduğu kadar sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.
Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan içeriklere göz atabilir ve böylece diğer insanlar tarafından hakkımızda yapılmış olan yorumları da görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here