İngilizce Dil Eğitiminin Önemi

0

İngilizce dil eğimi şüphesiz ki günümüzde olmazsa olmazlar arasında yerini almaktadır, hemen her yaşta bireyin mutlaka öğrenmesi gerektiği yabancı diller arasında birinci önceliği İngilizce almaktadır.

İster yeni mezun isterse orta öğretim alanında kişiler İngilizce konuşma ve yazmanın faydalarını bilmektedir fakat ülkemizde çok fazla pratik yapma imkânı olmadığı için bu bilgiler zamanla kendini unutturur ve hiç umulmadık zamanlarda karşınıza sorun olarak çıkabilmektedir. ingilizce kursları çoğu zaman sizi temel seviyede bırakır ve aldığınız kurslar sadece günü kurtarır. Seviyenize uygun olarak alabileceğiniz kurslar günümüzde maalesef her şehirde mevcut değildir, fakat İstanbul için İngilizce eğitimi alabileceğiniz Türk Amerikan Derneği İngilizce kursu size her seviyede kaliteli İngilizce kursları vermektedir.

Eğitim Seviyesi Nasıl Belirlenir

İngilizce eğitimine başlamadan önce tüm öğrencilerin seviyesi belirlenir, profesyonel bir ekip ile yapılan bu seviye tespit sınavında sizin İngilizce bilgi seviyeniz ölçülür ve ona göre başlangıç noktası belirlenir, bu aşamadan sonra hangi seviyeye kadar ilerlemek istediğiniz belirlenir ve size uygun olan saat ve günler belirlenerek eğitiminiz için ilk adım atılmış olur.

Ücretlendirme Nasıl Olur

Türk Amerikan Derneği İngilizce eğitiminde kampanyalı paketler mevcuttur, sürekli olarak kampanyalar mevcut olmasa da belli eğitim dönemlerinde bu kampanyalar yapılmaktadır. 2018 yılının 2.yarısında yapılan kampanyalarda istediğiniz eğitim paketlerini kurumun İnternet sitesinden görebilir ve bu paketler dahilinde olan kampanyalardan anında faydalanabilirsiniz.

İstediğim Eğitim Kampanyalarda Yok Ne Yapmalıyım

Eğer almak istediğiniz İngilizce kursu paketi kampanyalar dahilinde değilse üzülmenize gerek yok, kurumun internet sitesinde yer alan iletişim alanlarından birisini kullanarak firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz yapacağınız görüşmede size en uygun ekonomik fiyatlar verilecektir.

İngilizce Kursları : http://www.tadbakirkoy.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here