İnşaat 2 Filmi 10 Yıl Aradan Sonra

1

insaat-2-filmiÖmer Vargı tarafından yönetilen ve ilk filminin ardından 10 sene geçen İnşaat filminin devamı olan İnşaat 2 filminin galası geçtiğimiz tarihlerde Akmerkezde gerçekleşti. Gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getiren Ömer Vargı sevinçli görünüyordu. Başrolleri oynayan Emre Kınay ve Semih Çoruh geçtiğimiz on yılda bir çok şeyin değiştiğini vurguladı. Ciguli’nin ölümünü anmak için geceye fötr şapkasıyla katılan Semih Çoruh ilk filimde 75 kilo olduğunu fakat şimdi 90 kilo olduğunu bunun da bir zorluk oluşturduğunu dile getirdi.

Galada hem eşine hem de kızına iltifatta bulunmak için Duru güzelliğini annesi Emine Ün’den almış diyen Emre Kınay’da ilk filimle ikinci film arasında kilo aldığını belirtti. Bütün ekip son sözün yine seyirciye ait olduğunuda söyledi.

İnşaat 2 Filmi Detaylı Bilgiler

Sudi ile Ali aradan geçen on yılın ardından yeni serüvenleriyle tekrar bizimle. İlk filmdekine benzer bir şekilde kendilerini yine bir suçun içerisinde bulurlar. Polisle ortaklaşa iş çeviren Remzi’nin başı kolay kolay derde girmez. Sahile vuran bir cesetle bizim ikilinin hayatları ve planları bir anda tekrar değişir.

İnşaat 2 filmi imdb puanı henüz açıklanmamış olsa da yüksek bir puanla girişi yapacağı beklentiler arasında. Bunun sebebi ise İnşaat 2 filmi seansları sonrası gözlenen olumlu geri dönüşler. Bu olumlu geri dönüşler sayesinde İnşaat 2 filmi gişe sayısı da oldukça yüksek rakamlara ulaşacak gibi görünüyor.

Filmin senaryosunu Ömer Vargı ile birlikte Erol Hızarcı hazırlamış. İnşaat iki filminin yapımcısı da Ömer Vargı, şaşırmadınız değil mi? Başarılı isim bu kadar özendiği bir filmi 2014’ün en iddialı uzun metraj komedi filmi olarak konumlandırmış durumda. Kısa süre içerisinde geri dönüşleri ve gişe hasılatlarını göreceğiz nasıl olsa.

1 YORUM

  1. Film 10 yıl önce çevirilen filmin tadından çok daha iyi açıkcası vizyonda kolay kolay film izlemem ama bu film birbaşka güzel.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here