Instagram’a İnternet Olmadan Girmenin Yolu Açılıyor

0

Günümüzde oldukça fazla kişi sosyal medya hesaplarında 6 saatten fazla zaman geçirmekte. İster evde, ister işte, isterse de yolda sosyal medya hesaplarında dolaşarak insanların yeni paylaşımlarını izleyen ve mesajlaşan insanlar sosyal medya hesaplarında daha fazla zaman geçirmek istiyor.

Bu konuda sosyal medya hesapları da, çalışmalarını sürdürmekte ve bu çalışmalar yavaş yavaş baş göstermekte. Sosyal medya hesaplarından biri olan İnstagram, insanların burada daha fazla zaman geçirmesini sağlamak için internet sorununu çözmüş durumda. Artık internet olmadan bile, Instagram’da gezinebilirsiniz.

Hendri Instagram gelişim Mühendislerinden biridir ve yaptığı açıklamaya dayanarak söyleyebiliriz ki, Instagram artık internetsiz kullanılabilir.  Bu konu sadece olarak Android cihazlara sahip kişiler içindir. Fakat ilerleyen zamanlarda da İOS için çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Hendri, önceden yüklenmiş olan fotoğrafların Instagram kullanıcıları tarafından görülebileceğini söylemekte. Bu özellik sayesinde fotoğraflara ve videolara yine yorum yapabileceksiniz ve fotoğrafları beğenebileceksiniz. İnternet varken girmiş olduğunuz Instagram hesabınızda önbellek sayesinde yüklenmiş olan fotoğraflar kaydedilecek ve internet olmadığında da bu fotoğraflar ziyaret edilebilecek. Önceden Instagram’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu özellik olan internet olmadan fotoğraf çekmek ve paylaşmak özelliği gittikçe ilerlemekte.

Gelişim Mühendislerinin bildirdiklerine göre bu özellikler diğer sosyal medya hesapları için de, yakın zamanda geçerli olacak. Özellikle Facebook için bu işlemler dürdürülmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here