İnternet Olmadan Oynanabilen Oyunlar

0

Her akıllı telefon kullanıcısının uygulamaları arasında mutlaka en az bir oyun bulunmaktadır. İnternet gerektiren oyunlarını aksine internetsiz oynanan oyunlar daha avantajlı bulunuyor. Wi-fi gerektirmeden oynayacağınız oyunlar ile hem keyifli vakit geçirecek hem de internet bağlantısını açmadığınız için pil tasarrufu etmiş olacaksınız.

1) Asphalt 8

Yarış oyunları deyince herkesin aklına ilk gelen oyun Asfalttır. Hiç şüphesiz yarış oyunlarının en zirvesinde yer alan Asphalt serisi işinin en iyisini yaparak grafik ve ses efektleri ile en çok beğenilen oyun haline gelmiştir. Aynı zamanda internetsiz ve telefonlara yüklenebilir olmasıyla kusursuz sayılabilecek nadir oyunlardan biri olmaktadır.

2) Assassin’s Creed Pirates

Strateji ve savaş oyunları severlerin ilgi odağı haline gelmiş olan bu oyunda, sahip olduğunuz korsan gemi ile deniz savaşları yapacak ve ganimetler elde ederek daha güçlü seviyelere erişeceksiniz.

3)Plants vs Zombies

Çok eğlenceli bir strateji oyunu olan Plants vs Zombies, yediden yetmişe herkesin beğenerek internet olmadan oynayabileceği bir oyun. 10 milyonu geçen indirme sayısı ile başarısını kanıtlayan oyunun kullanıcı kitlesi her geçen gün artmakta.

4) Into the Dead

Gerilim ve aksiyonun bol olduğu bir oyun olan Into the Dead, zamanın nasıl geçtiğini unutacağınız ve keyifli dakikalar geçireceğiniz en iyi geliştirici ödülüne sahip muhteşem bir zombi oyunu.

5) Çılgın Hırsız

Yayınlandığı ilk zamandan beri büyük yankı uyandırmayı başaran çok eğlenceli ve keyif dolu bir oyun. Çılgın Hırsız’ı; içerisinde yer alan birbirinden farklı yüzlerce bölüm ile son bölüme kadar bıkmak bilmeden aralıksız oynayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here