İphone 11 Modelleri İncelemesi

1

Her insanın hayatının bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, İOS ve Android işletim sistemleri arasında iki kutba ayrılmış durumda. Kendine has İOS işletim sistemini kullanan Apple son günlerde yeni telefonu İphone 11’i satışa sunarak yoğun bir gündem oluşturdu. Peki en ünlü teknoloji sitelerinden olan The Verge’in en iyi kameraya sahip olarak seçtiği İphone 11’in farkı ne?

Fiyat/performans açısından İphone ’un en iyi telefonu kabul edilen İphone 11’ler üç farklı model ile karşımızda. Üç model de şimdiye kadarki en uzun pil ömrü iddiası ile geldi ve kullanıcılara çift sim kart kullanım kolaylığı sunuyor. Üç modeli de yüz tanıma özelliğine ve 3. Nesil A13 bionic çipe sahip.

İphone 11

6,1 inç ekran genişliğine sahip İphone 11’i diğer modellerden ayıran en büyük fark cam ve alüminyum tasarımı ve diğer modellerde üçlü kamera bulunurken İphone 11’de çift kamera bulunması. Kameraların ikisi de gece modu özelliğine sahip 12mp geniş ve ultra geniş kameralar. Bu geliştirilmiş kameralar 30 dakika boyunca Maksimum 2 metre derinlikte su altı çekimi yapabilmekte.

İphone 11 Pro

5,8 inç ekrana sahip bu telefon dokulu mat cam ve paslanmaz çelik tasarım ile Kullanım kolaylığı sunuyor. Üçlü kameraları gece modu özelliğine sahip çift 12mp ultra geniş ve geniş ve telefoto kameralardan oluşuyor. İphone 11’e kıyasla 4 metre derinlikte 30 dakika boyunca su altında çekim yapabiliyor.

İphone 11 Pro Max

6,5 inç ekranıyla en büyük İphone 11 modeli. Pro modeli ile aynı dokulu mat cam ve paslanmaz çelik tasarıma sahip. Pro modeli ile aynı şekilde üçlü kameraları gece modu özelliğine sahip çift 12mp ultra geniş ve geniş ve telefoto kameralardan oluşuyor ve yine aynı şekilde 30 dakika boyunca 4 metre derinlikte su altı çekimi yapabiliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here