İphone En İyi Fotoğraf Uygulamaları

0

İOS işletim sistemli cep telefonlarında kullanılabilecek en iyi fotoğraf uygulamaları sizlerle paylaşacağız. Kullanacağınız bu uygulamalar ile hiç fotoğraf çekmeyen veya çektirmekten hoşlanmayan biri olsanız dahi bu uygulamalara kapılacak ve kendinizi fotoğraf çekmekten alıkoyamayacaksınız.

Gelişen teknolojinin sunmuş olduğu faydalar arasında istediğiniz şekilde fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz uygulamaların varlığı da yer alıyor. Bu uygulamalar sayesinde ışık dengesini, renk dengesini sağlayabilir ve fotoğraflarda olumsuz bulduğunuz unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Peki, İOS için en iyi fotoğraf uygulamaları hangileriymiş bir bakalım.

Snapseed – Ücretsiz

Google destekli bu uygulama ile birçok efekt ile fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. İOS işletim sistemli telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulama ile temel ışık ayarlarını ve fotoğraf kırpma işlemlerini tek tık üzerinden halletmeniz mümkündür.

Enlight

Özellikle görüntüleri birleştirme, hazır efekt ekleme, görüntü bulanıklaştırma ve çerçeve ekleme gibi birçok fotoğraf düzenleme işleminde oldukça basit ve kaliteli bir hizmet sunan bir uygulamadır.

Facetune – Ücretsiz

Özellikle kadınlar tarafından oldukça tutulan bu uygulama ile makyaj düzeltmeleri yapılabilir, sivilceler kapatılabilir ve dişler olduğundan daha beyazmış gibi bir görüntü sağlanabilir.

VSCO – Ücretsiz

Fotoğraflara hazır filtre eklemek istiyorsanız, kullanmanız gereken en iyi fotoğraf uygulamaları arasında yer almaktadır. Uygulamanın diğer filtrelerinden yararlanmak içinde uygulamanın Premium versiyonunu satın almalısınız.

Pixelmator

İOS işletim sistemli cihazlarınızda Adobe’ photoshop programı gibi kullanacağınız bu uygulama sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here