İphone İçin En İyi Kablosuz Kulaklıklar

0

Apple markasının akıllı telefon piyasası nabzını elinde tuttuğu en önemli markası iPhone hem ana ürün ile hem de fonksiyonel parçaları ile dikkat çekmektedir. Kısa süre içinde büyük bir atılım yapan ve son konferansında iki telefon birden tanıtarak hem iPhone 8 hem de iPhone X gibi muhteşem iki ürünü piyasaya sunan dev marka bunlarla birlikte çeşitli değişikliklere gitti. Kablosuz kulaklıklara yönelen ve jak girişini minimum düzeye indirerek ortadan kaldıran Apple markası iPhone cihazının gücüne güç katmaya devam ediyor. Aynı zamanda iPhone için ideal olan kulaklıklar ciddi anlamda değer kazanıyor. Eskiden iPhone kulaklıkları kolay bir şekilde bulabiliyor ve kullanabiliyorduk. Ancak gelişen teknolojinin oluşturduğu taleplere yetişmek mümkün olmadığı gibi kulaklık modellerini kısa sürede temin edebilmekte bir hayli zorlaştı. Eğer siz de iPhone cihazınız için en iyi kulaklığın hangisi olduğunu merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız listeye bakarak beğendiğiniz kulaklığı temin edebilirsiniz. Tüm kulaklıklar Türkiye’de bulunabilmektedir.

iPhone İçin Uygun Olan En İyi Kulaklık Seçenekleri

iPhone ürünü için uygun olan kulaklıklar sınırlıdır. Genellikle diğer cihazlarda yaygın olarak kullanılan kablolu ve kablosuz kulaklıklar iPhone’da yeterli düzeyde verimlilik sağlayamaz. Ayrıca kişilerin istediği türde kulaklıklar farklı özelliklere sahip olabilmektedir.

Kimisi daha güçlü bass özelliği sunduğu gibi kimisi mikrofonlu ve kolay bir şekilde kullanılabilir yapıdadır. Bu tür kulaklıklar hem müzik dinleme keyfini hem de sağlıklı iletişim alt yapısını desteklemektedir.

İşte iPhone için uygun olan kulaklıklar

  • Jabra: Türkiye’de kolaylıkla bulunabilen popüler marka Jabra’nın Move Wireless modeli 300TL fiyat ile satışa sunulmaktadır.
  • JBL Refmini: Birçok yeni model kulaklığa benzerliği ile dikkat çeken JBL Refmini, özellikle sporcuların sıklıkla tercih ettiği kulaklıklardan birisidir. Kablosuz modelleri de bulunmaktadır.
  • Plantronics Backbeat Fit: Aynı zamanda kulak içi kulaklıklar ile benzerlik gösteren bu model hem kablosuz olması hem de Türkiye’de bulunabilmesi ile ayrı bir noktadadır. Türkiye satış fiyatı ise 399 TL’dir.
  • Solo: Kafaya geçirilebilen yapısı ile dikkat çeken kablosuz kulaklıklardan birisidir. Kolay bir şekilde temin edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here