İphone Telefonlarda Mp3 İndirip Dinleme Yöntemi

0

İphone Telefonlarda Mp3 İndirip Dinleme Yöntemi

iphone-mp3-uygulamasiUzun süreden beri telefonlar yalnızca telefon olarak kullanılmayıp, film izleme, oyun oynama, kitap okuma ve müzik dinleme gibi pek çok amaçla da kullanılmaktadır. İphone kullanıcılar, internete sahip olmadıkları alanlarda müzik dinlemek için pek çok farklı seçeneğe sahipler.

İphone Youtube’dan Mp3 İndirme

Youtube üzerinden mp3 indirmek en kolay yöntemlerden bir tanesi. Hem Youtube’da neredeyse istediğiniz tüm şarkıları bulabilirsiniz hem de indirmek için herhangi bir program kullanmanız gerekmez.

Youtube üzerinden istediğiniz şarkıyı bulun ve açın. Ardından url kısmına gelin ve www. Ve öncesinde yer alan tüm alanı silin. Bunun yerine ss yazın ve tamam deyin. Farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayadan indirme seçeneklerini seçebilirsiniz. Dilerseniz farklı çözünürlüklerdeki videoları seçebilir dilerseniz de mp3 olarak şarkınızı telefonunuza indirebilirsiniz.

İphone Spofity ile Mp3 İndirme

Spofity en çok kullanılmakta olan müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz özelliği ile internet olan her ortamda istediğiniz şarkıyı dinleme şansınız var. Ancak eğer mp3 olarak telefonunuza indirmek istiyorsanız; Premium özelliğini almanız gerekiyor.

Google Drive İle İphone Mp3 Dinleme

Bulut sistemleri, İphone telefonlardan müzik dinlemek için kullanılan en kolay yöntemlerin başında yer alıyor. İstediğiniz tüm mp3’leri bilgisayarınızdan seçip, Google Drive başta olmak üzere Yandex Drive, Dropbox gibi bulut sistemlerine yükleyin. Ardından aynı uygulamayı Apple Store üzerinden telefonunuza yükleyin ve aynı hesap bilgileri ile oturum açın. Ardından bilgisayarınızdan atacağınız tüm şarkıları telefonunuzda dinleyebileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here