İphone X Ekran Sorunu Devam Ediyor

3

Apple firması tarafından üretilen ve birçok özellikleri güncellenen İphone X serisi problemihalen etkisini sürdürmektedir. Üretici firma tarafından yapılan birçok güncelleştirmeler sayesinde birçok problemlerinin bu sayede giderildiği İphone X serisinde ekran görüntüsünün birkaç saniye bekledikten sonra açıldığı yönünde Aralık ayından buyana yoğun şikayetler söz konusu olmuştur.

İphone X Serisindeki Problem Halen Devam Ediyor

Üretici firma tarafından dikkate alınan şikayetlerde ise, kullanıcıların İphone X akıllı telefon sorunu hakkında cihaz ekranının birkaç saniye sonrasında açılabildiği ve bu sebeple de cihazın kapalı ekranda çaldığı yönünde dile getirilmiştir. Alınan yoğun şikayetler sonucunda harekete geçen üretici firma tarafından konu hakkında açıklama yapılmış ve yapılan açıklamada ise, İphone X akıllı cep telefon modelinde bu problemin en kısa süreçler içerisinde ortadan kaldırılacağı belirtilmiştir.

Iphone X OLED Screen Problem

Güncellenmelerin yapılmasına rağmen neden böyle bir sorunun devam ettiği yönünde de birçok İphone X akıllı cep telefonu ekran açılma problemi kullanıcıları tarafından üretici firmaya gerek mesaj ve gerekse de e-posta kanalı üzerinden mesajlar gönderilmiş ve firma tarafından konu hakkında yeni güncellemelerin söz konusu olacağı ve bu sayede İphone X akıllı cep telefonu modelinde meydana gelen ekran görüntüsü probleminin en kısa zaman içerisinde ortadan kaldırılacağı yönünde cevap gelmiştir. Muhteşem bir akıllı telefon modeli olmasına karşın meydana gelen küçük düzeyli bir problem sebebiyle pretijinde sarsılma oluşan İphone X akılı telefon modeli üretici firması umut edilir ki bu problemi en kısa zaman içerisinde çözüme ulaştıracaktır.

3 YORUMLAR

  1. Gerçekten İphone Steve Jobs’tan sonra toparlanamadı. Hep bir sorun, hep bir problem. Şarj hatası hala devam ediyor. Şimdi de ekran hatası çıktı piyasaya. Bakalım hayrolsun. Güzel makale için teşekkürler.

  2. Sonsuz ekran tasarımıyla birlikte ekran ile ilgili hataların arkası kesilmiyor. Bu proje yeteri kadar test edilmeden telefonlarda kullanıldığı düşüncesindeyim.

  3. Yurtdışından satın aldığım iphone x ekranında da pixel sorunu olmuştu. Sanıyorum bazı versiyonlarda problemler devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here