İphone X Serisi Ne Zaman Satışa Sunulacaktır?

0

Apple firması tarafından İphone kullanıcılarına sunulacak olan yeni iphone x serisi hakkında merak edilen ayrıntılardan biri de iphone x serisi ne zaman satışa sunulacaktır. Buna göre Apple firması, yeni iphone x serisini dünyanın 55 ülkesinde 3 Kasım Cuma gününden itibaren piyasada satışa sunacağını duyurmuştur. İphone x serisi ülkemizde ise ne zaman satışa sunulacağı hakkında henüz kesin olarak bir bilgi bulunmamaktadır.

İphone X Serisi Satış Bedeli Ne Kadar Olacaktır?

Apple firması tarafından bugüne kadar üretilmiş olan tüm iphone tasarımları düşük fiyat tarifeleri üzerinden satışa sunulamamıştır. Bu bakımdan iphone serisinin yeni serisi olan iphone x serisi de doğal olarak yüksek fiyat tarifeleri üzerinden kullanıcıları ile buluşmaktadır. Buna göre 64 GB özelliğine sahip olan iphone x serisi 999 dolardan satışa sunulurken 256 GB özelliğine sahip olan iphone x serisi ise ülkemiz parası ile 7000 türk lirası üzerinden satışa sunulacaktır.

En Ucuz Modeli İse 3838 Türk Lirası

İphone x serisi almaya gücü yetmeyen kullanıcılar iphone 8 serisi satın alabilmektedirler. Buna göre iphone 8 serisi 64 GB modelinin Türkiye parası ile 3838 türk lirası üzerinden satışa sunulacağı belirtilmektedir. Bu bakımdan iphone x serisi satın almadan önce ekonomik bütçenizin iphone x serisi satın alınmasına uygun olup olmadığına da mutlak olarak bakmanızı tavsiye ederiz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here