İşyerleri İçin Ekonomik ve Kaliteli Yazıcılar

0

Yeni iş yeriniz için ya da eskiyen ve artık sorun çıkartan ofis yazıcınız için iyi bir alternatif arıyorsanız öncelikle ne tür bir cihaza ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Renkli basım için ayrı siyah beyaz için ayrı hem renkli hem siyah beyaz özelliği olan ve all in one olarak adlandırılan cihazlar için ayrı kaliteli ve iyi sonuçlar almanızı sağlayacak cihazlar mevcut.

Ucuz olarak aldığınız bir renkli yazıcı bir haftalık kullanım sonunda kartuşlarını bitirebilir ve yeni kartuşlar size cihazdan daha pahalıya mal olabilir. Böyle kötü sonuçlarla karşılaşmamak için yazıcıdan önce kartuş fiyatlarına bakmakta fayda var.

Ofis İçin En Kullanışlısı Laser Yazıcı

Laser yazıcılar hem hızlı hem de tasarruflu yapılarıyla ofis için en ideal yazıcılardır. Ayrıca sadece yazıcı olarak değil tarayıcı, fotokopi ve faks özellikleri de bulunan kaliteli bir ürünle uzun süre sıkıntısızca çalışabilirsiniz. All in one özelliği olan Samsung SL-C460FW modeli ile çok fonksiyonlu kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Ofis özellikleri için eş değer ürünler arasında uygun fiyat avantajı da sağlayan ürün tercih sebebidir. Ayrıca kaliteli ürünler üreten Xerox WorkCentre 3025 ile ofiste ihtiyaç duyduğunuz bütün fonksiyonlara ek olarak sunulan wi fi hizmeti ile de bütün cihazlardan yazıcıya bağlanabilirsiniz. Dakikada yirmi sayfa hızı olan yazıcı toner kartuşu ile yüzlerce sayfa çıktı alma imkânı sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here