Kapersky Pure ile Bilgisayarınız Emin Ellerde

1

kaspersky-pure-turkceBilgisayar güvenliği ve virüs tehditlerine karşı en iyi yazılımları üreten firma Kaspersky yeni ürünü ile yine göz kamaştırmayı başarıyor. Kaspersky Pure yazılımında ihtiyacınız olabilecek her türlü güvenlik çözümü düşünülmüş ve sizin için yazılım içerisine yerleştirilmiş. Bu ürün bana yetmez demeniz pek söz konusu değil gibi görünüyor.

Hemen her Windows sürümünde kullanabileceğiniz yazılım için donanım olarak 1 GB bellek yeterli oluyor. Kurulum sırasında internet bağlantınızın etkinleştirme işlemi için olması gerekiyor. Sabit diskinizde ise 600 MB boş alanınız olmalı.

Güvenlik nedeni ile bugüne kadar bilgisayar kullanıcısı olarak siz sorun yaşamasanız da pek çok kullanıcının sıkıntılar yaşadığını duymuşsunuzdur. Bu nedenle her bilgisayar kullanıcısının yüklü bir güvenlik yazılımı olmasında yarar vardır. Seçim için size pek çok farklı firmanın ürettiği yazılım olacaktır. Ancak kullanıcılar tarafından tam not alan Kaspersky PURE; bulut teknolojisini de kullanarak hem bilgisayarınız tehditlere karşı koruyor hem de dijital kimlik ile verilerinizin güven altında tutulmasını sağlıyor.  Her geçen gün farklı yöntemler ile bilgisayarlara sızma girişimleri artıyor. Özellikle banka bilgileri, e-posta bilgileri, bilgisayara kayıtlı ticari bilgileriniz sürekli bu risk altında bulunuyor. Kaspersky Pure ile internet ortamında bile olsanız virüsler, tehditler, bilgisayarlarınıza olabilecek saldırılar anında bertaraf ediliyor. Çünkü bulut teknolojisi sayesinde bu sorunlar anında gerçek zamanlı olarak önlem üretiliyor.

Yazılımda kullanılan Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması ve Safe Money teknolojileri de sizi güvenliğin en noktasına çıkarıyor. Herhangi bir saldırı ile bilgisayarınızın kontrolü veya uygulama açıklarından yararlanarak kişisel bilgilerinizin çalınmaya çalışılması durumunda Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması hemen devreye girerek güvenliğinizi sağlıyor.  Safe Mode teknolojisi ile ise özellikle bankacılık işlemlerinizde hiçbir korku ve çekinceniz kalmayacak. Çünkü bu teknoloji sayesinde hem bankacılık işlemlerinde hem de alışverişlerinizde kredi kartı kullanımı işlemleri için ek güvenlik katmanları sizin için oluşturularak koruma altına alınmış olursunuz.

1 YORUM

  1. yaklaşık olarak 3 yıldır gerek işyerinde gerek kişisel bilgisayarımda kaspersky pure kullanıyorum ve bu 3 yıl içerisinde bilgisayarıma sadece 1 defa format attım gerçekten içim çok rahat gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here