Kimyasal peeling ile Güneş leke tedavisi

0

Güneş Leke Tedavisi Ankara ve diğer illerimizde yer alan kliniklerde uzman hekimlerin gözetiminde mutlaka uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Güneş lekeleri isminden de anlaşıldığı gibi güneşin zararlı etkilerine fazlası ile maruz kalan kişilerde meydana gelen koyu kahverengi lekelere denilmektedir. Günümüzde bu lekelerin tedavisi ise birçok farklı uygulama sayesinde güvenle gerçekleştirilebilmektedir.

Güneş lekeleri nasıl meydana gelir?

Güneş lekeleri biraz önce de söz ettiğimiz gibi genellikle güneş ışınlarına bronzlaşmak uğruna ço  fazla maruz kalan kişilerde meydana gelmektedir. Hem cilt kanserine yakalanma olasılığını arttıran hem de ciltte istenmeyen lekelerin oluşmasına neden olan güneşin, zararlı etkilerinden korunmak ve tedavi olmak için sizler de www.drbuketyildirim.com tıklayarak bilgi edinebilir ve uzmanlarımız ile randevunuzu alarak görüşebilirsiniz. Unutmayın ki güneş leke tedavisi Ankara denildiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken kliniklerin ve hekimlerin başında Dr. Buket Yıldırım yer almaktadır.

Lazer ile güneş lekelerinizden kurtulabilirsiniz!

Kliniğimizde güneş lekelerinin tedavisi birçok farklı yöntem ile kişiye ve lekenin durumuna göre yapılabilmektedir. Genellikle ilk olarak tercih ettiğimiz kalıcı ve güvenilir tedavi yöntemlerinin başında da lazer ile yapılan leke tedavisi gelmektedir.

Kimyasal Peeling Ankara kliniğimizde de yine lazer ile tedavi uygulamasının ardından en çok tercih edilen ve oldukça etkili olan bir diğer leke tedavi yöntemidir. Eskiden kimyasal peeling söz konusu olduğunda herkes bir adım geride durur ve uygulamanın asitlerle cilt soyduğu düşünüldüğünde de kimse bu acılı olarak bilinen tedavi uygulamasına yaklaşmazdı. Ancak kimyasal peeling alanında da uygulamada kullanılan kimyasal ürünlerinde gelişmesi ile günümüzde kimyasal peeling uygulaması korkulduğu kadar zor bir şekilde uygulanmamaktadır.

Kimyasal peeling nasıl uygulanır?

Kimyasal peeling Ankara kliniğimizde uzman doktorumuz Buket Yıldırım gözetiminde yapılmakta olup, işlem esnasında kişilerin lekeleri olan bölgelerine özel meyve asitleri uygulanarak cildin belirli katmanlarının soyulması ve bu sayede de yepyeni bir cilde kavuşmaları sağlanmaktadır. Biraz önce de söz ettiğimiz gibi aslında eskiye oranla çok daha konforlu uygulanan kimyasal peeling en etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here