Kıvanç Tatlıtuğ Saç Stilleri

2

kivanc-tatlitug-4Kıvanç Tatlıtuğ’ a hayran olmayan genç kız yoktur. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World ile adını herkese duyurmayı başarmıştır. Ancak bu kadar tanınmasının ardında Gümüş dizisinde rol aldığı karakter var.

Ardından yine bir dizi projesi olan Menekşe ile Halil ve Amerikalılar Karadeniz’de 2 filmiyle oyunculuk kariyerini hızla yükseltti. Ancak asıl dönüm noktası olan ve Türk dizi tarihine yeni bir soluk kazandıran Aşk-ı Memnu dizisindeki Behlül karakteridir. Daha sonra ise daha geçen sene ekranlara veda eden Kuzey Güney dizisinde oynadığı Kuzey karakteriyle adından çokça söz ettirdi. Kıvanç Tatlıtuğ, günümüzde adından sıkça söz ettiren bir oyuncudur. İlk günden beri kendini oldukça iyi geliştirmiş bir oyuncudur ve hala daha geliştirmeye devam etmektedir. Bunu son dizisinde de görmek mümkündür. Kurt Seyit ve Şura adlı bu dizi şuanda ekranlarda. Dizi ne kadar konuşuluyorsa oyuncuları da en az onun kadar konuşuluyor. Elbette bunda Kıvanç Tatlıtuğ’un payı yok değil. Çünkü ne zaman ekranlarda gözükse tüm bayanlar ekran başına kilitleniyor ve her hareketi bir olay oluyor. Yeni dizisi için de imaj yenileyen yakışıklı oyuncu, özellikle saçlarıyla çok konuşuluyor. Saç şeklini seven de var, sevmeyende. Ama bizce bu saçlar onun rolüyle bütünleşmiş ve çok yakışmış. Bu saç modeli ile maskülen bir görünüme kavuşan oyuncuya oldukça değişik bir hava katmış. Ayrıca gür saç ve bıyıklarıyla da hem modaya uymuş hem de kendisine ağır ve ciddi bir hava katmış.

Bu senenin iddialı saç modellerinden olacak bu stil, her erkeğin kendi saçına uygulayabileceği bir model. Hem kolay kullanımı hem de her saç tipine uymasıyla oldukça trend olacak gibi duruyor.

2 YORUMLAR

  1. Kıvanç bir başka tatlı arkadaşlar ya, yakından görme fırsatım da oldu kalemle çizilmiş gibi bu erkekse eğer diğerleri ne birisi bana açıklasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here