Kızlık Zarı Diktirme Ankara Merkezi

0

Kızlık zarı aslında adında zar geçmesine rağmen tamamen zar kıvamında bir yapı değildir. Daha çok ağız içindeki dokuyu andıran bir dokusu olan kızlık zarı, vajinanın yaklaşık olarak 1-2 cm içerisinde bulunmaktadır. Kızlık zarının her zaman cinsel birliktelik esnasında yırtılacağını ve kanama olacağını düşünmek, aslında tamamen yanlıştır. Kızlık zarı, bazı durumlarda sürtünme ya da daha basit işlemler esnasında bile yırtılabilir.

Kızlık zarı cinsel birleşme dışında da yırtılabileceği ya da deforme olabileceği gibi, kızlık zarının birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Kızlık zarının yapısı ise, ileride kızlık zarı diktirme Ankara konusunda farklılıklar gösterebilmektedir. Birbirinden farklı kızlık zarı çeşitleri ise, diktirme işlemi esnasında daha kolaylık sağlamakta hatta bazı durumlarda dikim işlemini bile belli etmeden, gerçeğe en yakın birebir işlem sonucu ile sonuçlanabilmektedir.

KIZLIK ZARININ GÖREVİ:

Vücudumuzda yaradılış gereği her organın yerine getirdiği bir görev bulunmaktadır. Fakat kızlık zarının bilinen ve kanıtlanmış direk belli bir görevi bulunmamaktadır. En çok üzerine konuşulan kızlık zarının görevi teorisi ise, iç genital organları dışarıdan gelebilecek her türlü hastalık ve enfeksiyona karşı korumak üzere görevlendirilmesidir. Fakat özellikle Türk toplumunda kızlık zarının görevinden ziyade, olgusuna odaklanılmaktadır. Bir genç kızın kızlık zarının yırtılmış olması ve bu sebeple ilişki esnasında kanama olmaması, bazı yöreler ve toplumlar tarafından farklı olarak tanımlandırılmaktadır. Bu sebeple günümüzde pek çok genç kız kızlık zarı diktirme Ankara işlemlerine başvurmaktadır.

Herhangi bir sebepten dolayı kızlık zarı yırtılan genç bir kız kendi tercihi ve isteği doğrultusunda kızlık zarı diktirme Ankara işlemlerini deneyebilmektedir. Kızlık zarı dikimi yapılırken her şeyden önce dikkat edilmesi gereken bu işlemi gerçekleştirecek olan kişinin bu alanda uzmanlaşmış olmasıdır. DR. Uzay Yıldırım konusunda uzmanlaşmış, kendisini ellerine emin bir şekilde teslim edebileceğiniz bir doktordur. Doktorun kendisi, kariyeri ve eğitimi hakkında ve bunların haricinde işlemlerin tüm detayları ile ilgili bilgileri https://www.uzayyildirim.com/ üzerinden inceleyebilirsiniz. Kızlık zarı dikilirken farklı iki tip işlem bulunmaktadır. Bunlar;

1.KIZLIK ZARI ONARIMI:

Onarım işlemi kısa vadede olan bir çözüm yöntemi gibi düşünülebilir. Eğer hemen hemen 1 hafta kadar bir süre öncesinde cinsel birliktelik planlanıyor ise, bu durumda kızlık zarı diktirme Ankara işlemi olarak bu yöntem tercih edilmektedir.

2.KALICI(FLEP) YÖNTEM:

1 haftadan daha uzun bir süre sonra cinsel birliktelik planlanıyor ise, o zaman tercih edilen yöntem flep yöntemi olmaktadır. Bu işlem sonrası kadın, 1 hafta sonra bölge tamamen iyileşince doktor kontrolü altında cinsel ilişkiye rahatlıkla girebilmektedir. Lokal anestezi ile yapılan işlem yaklaşık olarak ise 30 dakika kadar sürmektedir.

Kaynak : https://www.uzayyildirim.com/kizlik-zari-dikimi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here