Küçük Prens Hediyelik Ürünleri Lisans Güvencesiyle Nasıl Alabilirim?

0

New York’ta 1943 yılında 1100 sayfalık olacak şekilde Saint-Exupéry tarafından yazılmıştır.  140 milyonu aşan satışıyla ve  250 dilden farklı dil’e çevirilmesiyle en çok dikkat çekilen kitaplar arasına girmiştir.

Kitapta Saint-Exupéry hayatından kesitle alındığı yaşadığı çöl olayı, kurtuluş savaşı yaşadığı yaşamlar ele almaktadır.  Küçük Prens kitabı

Sadece resimli bir çocuk kitabı mıdır yoksa bir yaşam felsefesinden mi bahseder sorusunu hep sorulmasına neden olacaktır. Bu kadar popüler kitabında elbette farklı hediyelik ürünleri bulunacaktır.

Küçük prens severlere alabileceğiniz hediyelik türlerde kahve fincaları, termos bardaklar, kitaplar, tekstil ürünleri, kitap kılıfları, çantalar, kalemlikler gibi küçük prens hediyelik eşyalarını lisanslı olacak şekilde Epsilon Lisans adresinde bulabileceğinizi söylemişmiydik.

Küçük prens hayranını olan bir arkadaşına hediye olarak kahve fincanı, kupa en çok alınan tercih arasında olduğunu söylemeliyiz. Sizde küçük prens hediyelik eşya almak istiyorsanız epsilon lisans sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here