La Casa De Papel Türk Oyuncu ve Başlama Zamanı

0

Dünyayı ilk sezonundan itibaren kasıp kavuran İspanyol dizisi la casa de papel ülkemizde de oldukça sevilmiş ve lost, heroes, prison break gibi popüler diziler arasında yerini almayı başarmıştı.

Dizinin akışkanlığı ve farklı bir konu ile sıradanlığın dışına çıkmış olması tabi ki diğer popüler diziler gibi izleyenlerini çabucak etkilemeyi başardı, genellikle zeka ürünü olan ve bir sonraki bölümde kafada soru işaretleri barındıran diziler tüm dünyada daha fazla sevildiği gibi ülkemizde de artık kalite kokan bu tarz diziler daha fazla takip edilmeye başlandı.

23 kasım 2017 tarihinde finalini çeken dizi takipçilerin yoğun sevgisiyle karşılaşınca netflix devreye girdi ve yapım ekibiyle anlaşarak yeni sezon için anlaşmaya vardı.

La Case De Papel İstanbul

Dizide karakterlerin Oslo, Helsinki, Berlin, Moskova, Tokyo gibi şehir kod adlarıyla isimlendirilmesi 3.sezon için neden İstanbul da olmasın dedikodularını başlattı.

Sosyal medya üzerinde İstanbul karakterinin dizide olma isteği o kadar çok konuşuldu ki dünya da en çok konuşulanlar arasında 3 gün boyunca la case de papel türkiye etiketi zirveye oynadı.

La Case De Papel Türk Oyuncu Kim Olacak

Bunun üzerine ortalarda çeşitli iddialar dolaşmaya başladı ki hatta İstanbul için 2-3 bölüm Nesrin Cavadzade’nin yer almasının beklendiği söylendi.

Bu konu ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken yapım ekibi sessiz kalmayı tercih ediyor, netflix ise dizinin 2019 yılında kaldığı yerden devam edeceğini belirten şu twit ile takipçilerine rahat nefes aldırdı.

Muhtemelen şuan game of thrones, la casa de papel gibi dizilerin 2019 yılında başlamasından dolayı bu denli haz aldığınız diziler fazla yok ama umarım beklediğinize değecektir.

Şimdi dizinin efsane sahnelerinden birini izleyerek biraz hasret giderelim 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here