LG 5 Almak İçin Sebepler

0

lg-5LG 4 serisinin çıkmasının üzerinden az bir zaman geçmesine rağmen, LG kullanıcılarını bekletmek istemeyerek 5 modelinin çalışmalarına başladı. En kısa zamanda çıkması planlanan LG 5 hem aksesuarlarıyla, hem de özellikleriyle tercih edilecek telefonlar arasında yerini alıyor.

Yeni Özellikli Aksesuarlar

LG 5 telefonlarında özelliklerden çok, aksesuarlar dikkat çekiyor. Telefonun bataryası çıkarılarak takılan aksesuarlar ile bambaşka bir LG 5 özellikleri elde edilebiliyor. Ayrıca LG 5 telefonlarına özel sanal gerçeklik gözlüğü en önemli aksesuarlar arasında geliyor.

Çift Kamera Özelliği

LG 5 telefonlarında gelecek bir ilk ile arka kameranın çift olması bekleniyor. Çift kamera özelliği ile daha geniş kareler çekilecek ve iki kameranın çekeceği fotoğraflar kusursuz olarak birleştirilecektir.

Tasarım Şıklığı

LG 5 telefonlarının tasarımı diğer LG telefonlarına göre daha şık ve daha zarif durmaktadır. LG yeni telefonunda, kasanın tasarımını metal olarak planlıyor ve çalışmaları başlatıyor. LG, tasarlamış olduğu metal kasa ve çıkarılabilir bataryası ile rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here