LG Servis Merkezi Her An Yanınızda!

0

LG, dünya genelinde bilinen ve çok kaliteli ürünler üreten nadir firmalardan biridir. Televizyon, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi pek çok ürünün üretimini sağlayan LG, pek çok kullanıcı tarafından da ilgi ile karşılanmaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde varlığını koruyan ve başarılı bir şekilde devam eden LG ürünleri de diğer markalarda olduğu gibi zamanla yıpranmakta ve sorunlar çıkarmaktadır. Özellikle bulaşık makinesi ve televizyonlar bu konuda çok sorun çıkaran aletler arasında yer almaktadır.

LG servis de bu alanda destek sunan ve ürünlerin bakımını ve onarımını İstanbul genelinde üstlenen firmalardan biridir. Yetkili servis olmamakla birlikte özel servis hizmeti sunan LG, uzun yıllardır sektörde varlığı ile de bilinmektedir. Kaliteli işçilik ve yedek parça temini ile, LG ürünler kullanan müşteriler kolaylıkla tercih edebilmektedir.

Nasıl Randevu Alabilirim?

444 78 56 telefon numarası aracılığı ile servis talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Müşteriler LG servis aracılığı ile kullanmakta oldukları televizyon, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi ürünlerin bakımını ve onarımı yaptırabilmektedir. LG servis, kaliteli hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşteri hizmet yetkililerinin kişileri karşıladığı ve gereken desteği sağladığı firma, pek çok cihazın da bakımını üstlenmektedir. Ürünler itina ile tamir edilmekte ve gerektiğinde yedek parça temini de müşterilerin talepleri doğrultusunda temin edilebilmektedir. Aynı zamanda işçilik ve yedek parça konusunda LG servis tarafından 1 yıl garanti de verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here