Logitech’ten 4K Webcam Üretimi Hakkında Bilgiler

0

Yeni webcam tanıtımını yapan Logitech, dünya çapında çevre bilimi ile tanınan en büyük firmalar arasında. Son tanıtım eseri olan 4K Webcam, firmanın teknolojinin hakkını sonuna kadar verdiği ürünlerden biri olmuş durumda. Meraklılarının heyecanla beklediği cihaz yakın zamanda satışa sunulacak.

Logitech 4K Webcam Özellikleri

Logitech’in BRIO adını verdiği yeni cihazı,  4K ve HDR desteği ile dikkat çekiyor. Firmanın webcam ile dünyanın en iyi kamerası olma adayı olan BRIO, C920’den sonra oldukça büyük bir adım oldu.

Şık metal donanıma sahip aynı zamanda cam zarafetini taşıyan kamera, ayakları sağlam durabilen enine genişletilmiş bir cihaz. Değiştirilebilir USB tip C kablo ile bilgisayar bağlantısı sağlanan BRIO, USB 3.0 destekli kablosu sayesinde çok daha hızlı bağlantı sağlayabilmektedir. Pratik, hızlı ve kolay bağlantı sağlayabilen girişleri ile kullanıcıya zaman kaybettirmeyecektir.

Logitech 4K Webcam Detayları

63 gram ağırlığa sahip olan BRIO, 4K çözünürlük içeriyor. 4096 x 2160 ile 4K çekimlere sahip olan cihaz, bu özelliği dışında 1080P ile 60 fps kayıt yapabilme özelliğine de sahip. Hem oyun hem de kayıt özellikleri ile bilhassa Youtube kullanıcılarının dikkatini çeken kamera, donanımıyla ilgi uyandırıyor.

Sony tarafından üretilen sensörleri ve lens detayları, cihazın kalite ve kullanışlığını arttırıyor. Logitech BRIO, 90 derece geniş açı çekimi, 65 ve 78 derece farklı mod çekimi yapabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here