Marmaris’te Jeep ile Safari Nerede Yapılır

0

Marmaris turları firması 1997 yılından beri çeşitli turlar düzenleyerek müşterilerine kaliteli hizmet veriyorlar. Deneyimli personellerin verdiği hizmetlerle uygun fiyat avantajlarını alıcılara sunuyorlar. Diğer firmalarda olduğu gibi ücretler önceden ödenmiyor. Gerekli rezervasyon yapıldıktan sonra tur gününde gerekli ücretler personellere ödeniyor.

Tur Seçenekleri

Firma olarak çeşitli turlar düzenleyerek tatillerin güzel geçmesini sağlıyorlar. Firmanın düzenlediği turlar arasında safari turları, aile turları, özel turlar ve tekne turları bulunuyor. Tur fiyatları değişiklik gösteriyor. Hem aile grubu hem de öğrenci grubu olarak turlara katılma imkanları bulunuyor.

Safari Tur Çeşitleri

Firma safari turlarında da farklı seçenekler sunuyorlar. Bunlar arasında at safari turları, atv safari turları, buggy safari turları ve jeep safari turları yer alıyor. Marmaris jeep safari turuna isteyen her yaştan insan katılabiliyor. Her yıl Mart ve Ekim aylarında klasik olarak düzenlenen jeep safari turları konvoy halinde düzenleniyor ve her jeep kapasitesi 8 veya 10 kişilik olduğu için ailecek katılma şansı da veriliyor.

Firma tarafından araçların bakımları zamanında yaptırıldığı için herhangi biri sorun yaşamıyorsunuz. Aynı zamanda yaptığınız turda güzel yerleri de görerek doğa içinde güzel bir zaman geçirebiliyorsunuz. Bölgede bulunan Orhaniye kızkumu ve Turgut Şelalesini de görme imkanına sahip oluyorsunuz. Yaklaşık olarak 7 saat olan bu turda katılımcılar otellerinden araçlarla alınıp tur sonunda otellerine teslim ediliyorlar. Tur paketi içinde öğle yemeği de bulunuyor.

Aile Turları

Firmanın düzenlediği turlara ailecek de katılabiliyorsunuz. Ailecek tekne turu, at safari turu, denizaltı turu, go karting ve su parkı gibi turlardan istediğinize katılabilirsiniz ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Tur fiyatları yapılacak olan tur çeşidine ve aktivitelere göre değişiklik göstermektedir. Tur öncesinde rezervasyon yaptırarak katılacağınız turları seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here