Otomatik İskele İle İşleriniz Hızlansın

0

İnşaat sektöründe can güvenliği denildiğinde ilk akla gelen araçlardan biri olan iskeleler teknolojiyle birlikte yeni bir boyut kazandı. Zamanın nakit olduğu günümüzde, eski tip iskelelere nazaran, kurulumları ile oldukça basit ve otomatik hız kontrolleriyle güvenilir olan otomatik iskeleler, zamanı değerli olan firmalar tarafından özellikle rağbet görüyor.

Eski tip iskele kurulumlarında birçok personel ve malzeme gereksinimi duyulurken, otomatik iskeleler çok kısa bir süre içerisinde çok katlı binalara kuruluyor. Binalarda boya, badana işlemleri, mantoloma, cephe kaplama işlemleri sırasında kolaylıkla kullanılabilecek özelliklere sahip otomatik iskele, dikey çalışma prensibi ile hem malzemelerin hem de işçilerin birlikte taşınmasına olanak sağlıyor. Yaklaşık 150 metre yüksekliğe kadar kullanabilme imkanı sağlayan iskeleler, elektrik motorları ile hızlı bir çalışma imkanı sunuyor. Motor devre dışı kalsa dahi, paraşüt fren sistemi devreye girerek, güvenli çalışma ortamı sağlıyor. Dakikada 7 metre hıza sahip olan iskeleler, kabinlerin büyüyüp küçülebilme özellikleriyle de işleri kolaylaştırıyor İş Güvenliğine uygun olarak tasarlanmış, çalışanların emniyetini üst düzeyde tutan otomatik iskeleler, korkuluk ve kenarlıklara sahip olma özellikleri, yukarı ve aşağı hareket ederken çalışan ikaz sistemleri ve birçok teknik özellikleriyle size iş verimliliği sağlıyor.

İşlerinde otomatik iskele kullanmak isteyenler için, firmalarca otomatik iskele kiralama hizmeti verilmektedir. İskelelerin bakım ve onarım maliyetleri düşünüldüğünde, iskele almak yerine, kiralamak isteyen firmalar bu hizmetten yararlanabilirler. Kullanım süresine ve iskelenin büyüklüğüne bağlı olarak değişen fiyatlarla kiralama yapılabilmektedir. Kiralama yaptığınızda, kurulum ve teknik bakım, kiralama firmasına ait olduğundan, detaylarla uğraşmayarak, işlerinizin hızlı yürümesini sağlayabilirsiniz. İskele kullanacak kişilere de teknik eğitimler, kiralama firmasınca verilmekte olup, İşiniz bittiğinde sökme işlemleri de firma tarafından yapılmakta, size ayrı bir işgücü yaratılmamaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi almak için ankaraiskelekiralama.net adresini ziyaret edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here