Parça ve İşçilik Garantili Buderus Servis Hizmeti

0
9
Okuma

Kombiler yaz kış her mevsimde yoğun bir biçimde kullanıldığından rutin kontrolleri ve bakımları çok önemlidir. Özellikle kış ayları henüz başlamadan kombi bakımlarını yaptırmak şarttır. Buderus Servis İstanbul birimi olarak kombilerinizde meydana gelen sorunları profesyonel destek sağlayarak çözmenizi sağlamaktayız. Tarafımızla iletişime geçtiğinizde karşılaşmış olduğunuz sorunun ortadan kaldırılması için tarafınıza öneriler verilecek sorunun ortadan kalkmadığı durumlarda yine yetkili servis olarak tarafımızca teknik destek sağlanacaktır.

Kombilerinizin düzenli bakımını yaptırmanız durumunda kombinizin çalışma performansı artarak daha verimli hale gelir, gecikmiş bakım nedeniyle oluşan yüksek kullanım kaçakları en aza iner, kombinizin arızalanma ihtimali azalır, daha güvenli bir biçimde çalışır, gaz kaçaklarının önüne geçilir. Bu sebeple her yıl mutlaka 1 kez Buderus Servis Kartal şubemizden teknik destek almanızı öneririz. Deneyimli ve güvenilir teknisyenlerimizle Buderus kombilerinizi yetkili servis ayrıcalığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Kombilerin düzenli bakımı yapılmadığından ve kişiler tarafından profesyonel destek alınmadan bazı sorunlar çözülmeye çalışıldığında onarılması güç sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple kombilerinizi profesyonel olmayan kişilere tamir ettirmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Buderus Servis İstanbul içi tüm ilçelere yetkili servis olarak teknik destek imkanı sağlamaktayız. İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde öncelikle uzaktan teknik destek sağlamakta, sorunun geçmemesi durumunda adresinize teknisyen göndererek sorununuzu çözmekteyiz. Sizin izniniz ve onayınız olmadan kombinize herhangi bir işlem yapmamakta, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here