Philips EverPlay BT3900 Hoparlör İncelemesi

1

Philips markasının şimdiye kadar üretmiş olduğu ürünleri saymakla bitmediğini vurgulayarak söylemek isterim. Gerek buzdolabı, gerek televizyon, gerekse de fırınları. Ve daha da fazlası. Üretmiş oldukları ürünleri o kadar sağlam ve şık tasarıma sahip bir şekilde yapıyorlar ki onlardan vazgeçmek ise olanaksız bir hale geliyor. Şimdi Philips markasının üretmiş olduğu hoparlör hakkında bir inceleme yapacağız.

Everplay Bt3900w markaya sahip olan bu hoparlör bluetooth sayesinde telefonunuza kolaylıkla bağlanabiliyor ve o anda siz telefonunuzdan ne dinlemek isterseniz hem ses kalitesindeki mükemmelliği sizlere sunuyor hem de zamanınızı kaliteli bir şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. Bu hoparlörün ön yüzü tamamen duratip denilen özel bir kumaş ile kapatılmış ve bu sayede şık bir görünüme de sahip olmuştur. Bu cihazın pil ömrü tabiki de en çok merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hemen açıklayayım. Cep telefonunuza bluetooth ile bağlanıldığında kesintisiz olarak 8 saate kadar dinleme fırsatını sizlere sunuyor ve yağmurlu günlerde dışarda kolaylıkla kullanmanızı sağlıyor.

Cihazın üst kısmında bulunan dahili mikrofonlar sayesinde elleriniz kullanmadan istediğiniz gibi telefon görüşmelerinizi de kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Konuşmalarınızı hoparlör üzerinden yapıyor olmanız karşı tarafta telefonu ile dinleyen kişiyi rahatsız etme ihtimali de bulunabiliyor. Bunun için telefon görüşmelerinizi telefonlarınızdan direk olarak sağlamanız daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Cihazın ağırlığı 350 gram civarlarındadır. Bu ürünü elefonunuza bağladıktan sonra arada 15 metrelik bir mesafe olsa bile kesintisiz iletişim sağlamaya devam edebiliyorsunuz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here