Pokemon Go Bot ile Nasıl Oynanır

0

Son dönemlerin en popüler oyunu olan Pokemon Go’da çılgınlık devam ediyor. Henüz beta sürümü ve sadece üç ülkede aktif olmasına rağmen büyük bir ilgi ile milyonlarca kişi tarafından oynanan Pokemon Go’da farklı işlemler ise yine dikkat çekmeye başladı. Pek çok kullanıcı Pokemon Go oynar iken zaman sıkıntısından dolayı yürüyüş yapıp Pokemon yakalayamamaktan şikayetçi olur iken son dönemlerde binlerce kişi tarafından kullanılan bot yazılımlarından bahsetmek istiyoruz.

Pokemon Go’yu Bot ile Oynamak

Pokemon Go oyununu bot ile nasıl oynayacağınızı anlatmadan önce bu işlem sonucunda oyun hesabının yasaklanma riskinin olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü Niantic firması bu konuda üst düzey çözümler buluyor ve tespitleri çok başarılı.

Pokemon Go’yu bot ile oynamak için öncelikle burada yer alan botu indirmeli ve kurulumunu gerçekleştirmelisiniz. Ardından karşınıza aşağıdaki gibi bölüm gelecek. Burada hangi bölümlerin ne işe yaradığını sizlere kısa kısa anlatacağız.

pokemon-go-bot-oynama

Account Info (Hesap Bilgileri) : Bu alandan Pokemon Go hesabınızın bilgilerine giriş yapacaksınız. Kayıt olur iken kullandığınız e-posta ve şifreyi giriyorsunuz.

Location Settings (Lokasyon Ayarları) : Turuncu olarak işaretlediğimiz Location Settings bölümünden Pokemon Go’yu nerede oynanmasını istediğinizi seçeceksiniz. Burada küçük bir öneri olarak sizin bulunduğunuz ilde kasmanız gerektiğini, aksi halde kısa sürede çok fazla şehir veya bölge değişeceği için yasaklanacağınızı belirtelim.

Bot Settings (Bot Ayarları) : Pokemon Go botunun temel ayarlarını bu bölümden yapacaksınız. Burada özellikle aynı pokemonları transfer özelliği bulunmakta. Belirleyeceğiniz sayı ve CP değerleri ile aynı Pokemonları Pokedex’de yer tutmaması için bot otomatik olarak transfer ediyor.

Pokemon Items (Item Ayarları) : Çantanızın dolması da botun bu bölümü sayesinde imkansız. Burada çantanızda hangi Itemleri bulunduracağınız ve satacağınızı belirleyebilirsiniz.

Other Settings (Diğer Ayarlar) : Botun en önemli bölümü diyebiliriz. Buradaki menüleri tek tek açıklamak istiyoruz.

  • Use LuckyEgg at Evolve: Botun otomatik Evolve özelliğinden faydalananlar için Evolve yapmadan önce LuckyEgg kullanıp, kullanılmaması.
  • German Pokemon Names: Pokemon adlarını Almanca olarak görmenizi sağlar. Pek işinize yaramayacaktır.
  • Use Incense every 30min: Eğer Item çantanızda var ise her 30 dakikada bir olacak şekilde Incense kullanılması.
  • Evolve Pokemons if enough candy: Candy olması durumunda pokemonları geliştirir.
  • Enable Pokemon list GUI: Pokemonlarınızı görmenizi sağlayacak bir listeleme alanı sunar.
  • Keep Pokemons which can be evolved: Geliştirilecek pokemonların transferini engeller.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here