Popüler All In One Klavye Mouse Setleri

0

Klavye mouse satın alırken ayrı ayrı almak fiyatın daha yüksek olmasına neden olabilir. Hepsi bir arada olan setler son dönemde daha favoridir. İkisinin aynı marka olduğu klavye mouse setleri idealdir.

Microsoft Wireless Desktop 850 AES Set

Optik mouse ve kablosuz klavyeden oluşan set uygun fiyatıyla alınabilirler listesinde yerleşebilir bir ürün. Siyah rengiyle uyumluluk sorunu yaşatmayacak setin klavyesinde multi medya tuşları da bulunuyor. Farklı teknoloji marketlerde farklı fiyatlarla satışta olan ürünün ortalama fiyatı 120 TL civarında.

Logitech MK270 Set

Kablosuz klavyesi mouse ile bilgisayarlarda, Smart TV’lerde kullanmaya uygun set, USB bağlantısı ile çalıştığı için taşınabilirlik konusunda sıkıntı yaratmıyor. Sekiz kısa yol klavye tuşu, multi medya tuşları ve daha uzun pil ömrü sunan ürünün fiyatı yaklaşık 130 TL.

Everest KM-5535 Multi Media Kablosuz Set

Everest uygun fiyatına karşın kaliteli ürünleriyle piyasada dikkat çeken bir marka. Kablosuz klavye ve mouse seti, piyasadaki birçok ürünle aynı özelliklerde olmasına rağmen yaklaşık 80 TL’lik uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Siyah ve sarıdan oluşan tasarımı ile oldukça şık görünen set içeriğindeki ürünler USB bağlantısı ile çalıştığı için birçok akıllı cihazda kullanmaya uygun.

Frisby FK-146QU Multi Media Kablolu Set

Kablolu olarak kullanılan klavyesi ve mouse ile USB bağlantısıyla çalışan sistemlerden hoşlanmayanlar için oldukça ideal bir set. 40 TL’lik uygun fiyatıyla hemen herkesin alıp kullanabileceği set içinde optik mouse ve Q Türkçe klavye mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here