Real Racing 3 Oyun İncelemesi ve Özellikleri

0

Otomobil oyunları Dünya’nın her zaman en çok oynanan oyunları listesinde ilk sırada yer alan oyunlar arasında gelmektedir. ARTS Mobil oyun platformu tarafından geçtiğimiz günlerde 3 serisi çıkartılan Real Racing 3 hakkında merak ettiğiniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

100’den fazla ülkede en çok tercih edile oyunlar listesinde yer alan Real Racing 3 oyununun özellikle son zamanlarda görsel olarak oldukça başarılı olduğunu buradan açıklamak istiyoruz.

17 farklı pistte yarışmak için seçtiğin otomobilin üst düzey bir otomobil olmasına yardımcı olmak için katıldığın yarışları kazanman gerekmektedir. Özellikle gerçek hayatta yer alan 17 gerçek pist üzerinden yapacağın yarışlarda araçlarınıza ek özellikler takarak rakiplerinize tozunuzu yutturma fırsatını bulmuş olacaksınız. Görsel olarak son derece başarılı olan bu oyunu oynamak için cep telefonlarınızda bulunması gereken boş alanın en az 1.5 GB olması gerekmektedir.

Oyun içerisinde yer alan gerçek araba markalarının bütün özellikleri gerçeğe yakın seçilerek oyuncuların kendilerini gerçek bir oyun içerisinde hissetmeleri sağlanmaktadır. Özellikle de son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyunda yer alan 43 farklı otomobilden sizlere en uygun olanı seçtikten sonra yarışlarda yerinizi alma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Oyun içerisinde sizlere sunulan ilk arabalar ile katıldığınız yarışlarda başarılı olarak hesaplarınıza GOLD kazanma fırsatını yakalamış olacaksınız. İlerleyen bölümlerde ise bu GOLD’lar ile birlikte yeni arabaları alarak bir üst seviyede yer alan rakiplerinize kafa tutma şansını yakalamış olacaksınız.

Real Racing 3 Sistem Gereksinimleri

5 Haziran 2017 tarihinde son güncellemesini yapan bu oyunun 500 Milyon kişi tarafından oynandığını belirtmek istiyorum. Mevcut sürüm olarak kullanıcıların 5.3.1 Android işletim sistemi telefonlarında desteklenen bu oyunun içerisinde yer alan öğeleri satın almak için 3.49 TL ile 349.99 TL arasında fiyatlar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here