Resident Evil 7 ile zombiler eski günlerine dönmeye hazırlanıyor!

0

Oyun tutkunlarının yakından bildiği gibi Resident Evil 7’nin piyasaya çıkmasına 1 ay kadar kısa bir süre kaldı. Özellikle konsol oyuncularının ilgisine sunulan Resident Evil 7’nin yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Bir oyun klasiği olan Resident Evil, 1 ay sonra çıkaracağı 7.’siyle eski günlerine dönmeye çalışacak. Bu yolda başarılı olup olmayacağını şimdiden kestirmek güç olsada yayınlanan fragmanın bir hayli iddialı olduğu söylenebilir.

Üretici şirket Capcom yayınladığı fragman ile hem oyun tutkunlarını heyecanlandırdı hem de yayınlanacak yeni demoyu müjdeledi.

Capcom’un müjdesini verdiği demo sürüm bugün PlayStation 4 oyuncuları için kullanıma açılacak. 24 Ocak’ta tam sürümü piyasaya sürülecek Resident Evil 7’nin bir de fragmanı yayınlandı. 2 dakika süren fragman yayınlanır yayınlanmaz beğeni topladı ve özellikle Resident Evil serisi tutkunlarını iyice heyecanlandırdı.

Öte yandan bugün yayınlacak demo sürümü tamamen PS VR ile uyumlu olacak. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihine çok az zaman kaldığı için yayınlanacak demonun oldukça geliştirilmiş olması bekleniyor.

Resident Evil serisi başından beri kendi tarzını yaratmış PC’den PlayStation oyuncularına bir çok ayrı platformda beğeniyle oynanmış bir oyun. Kimi oyuncuların uykusunu kaçıracak kadar korku dolu ve heyecanlı bir yapıya bürünebildiği de su götürmez bir gerçek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here