Samsung S6 Kablosuz Şarj Reklamı İle Bir Adım Öne Geçti

0

samsung-s6-sarjSamsung, S6 ve S6 Edge modelleri ile adeta akıllı telefon teknolojisinde bir çığır açtı. Telefonun kavisli ekranı, kullanıcıları tarafından son derece beğeniliyor. Reklamı ise; gerçekten başarılı bir şekilde hazırlanmış ve güzel bir ekibinin olduğunun göstergesi.

Samsung S6 Şarj Özelliği

Her geçen gün akıllı telefonların kullanımının artması, şarjının da çabuk tükenmesine neden olmaktadır. Kablo yardımı ile şarja takılan cihazlarda ise; konuşma sırasında patlama riskinin yanı sıra, bazı sakarlıklar nedeniyle düşme ya da hareket rahatlığınızı engelleme gibi durumlar gözükür. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden ve 2014 müşteri memnuniyetini sağlama konusunda 1. Olan Samsung, bu aşama da telefon ile kablo bağlantısını kesmiş ve müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Bu yeni sistemde, bir adet şarj aparatı bulunmaktadır. Bu aparatı kablo yardımıyla prize takarsınız ve düz bir zemine koyarsınız. Telefonunuzu ise; bu cihazın üzerine bırakarak şarj edersiniz. Böylelikle, istediğiniz an kabloya bağlı kalmadan telefonunuzu alabilirsiniz.

SamsungS6 Reklamı ve İphone

Başarılı reklamları ile dikkat çeken Samsung, S6 reklamı ile İphone üzerinden hareket etti. Kullanıcılarının sık sık şikâyet ettiği kablolu bağlantılarının yaratabileceği sorunları esprili bir dil ile kameraya aldı. Uyku sırasında çalan bir telefon nedeniyle başucunuzdaki suyu dökmeniz ya da çantanızdaki kabloların içinden çıkılmaz bir hal alması bu görüntülerden bazıları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here