Serenay Sarıkaya Saç Modelleri

2

İnterneti kasıp kavuran Fi dizisinin final yapmasıyla son projesini tamamlayan ekranların sevilen yıldızı serenay sarıkaya şu sıralar dinlenmeye çekilmiş gibi görünüyor, bir dergiye yaptığı açıklamada hayalinin Kamboçya, Vietnam ve Meksika gibi hiç görmediğim yerlere gitmek olduğunu söyleyen güzel oyuncu, yeni keşifler yapmak istiyorum şeklinde konuştu. Son olarak Can Feda isimli filmin galasında görüntülenen güzel oyuncu serenay sarıkaya saç modeli ile de geceye damgasını vurdu.

1990 doğumlu olan oyuncu yaşının küçük olmasına rağmen kısa zamanda başarılarına başarı katmıştır. Şöhret basamaklarını hızla tırmanarak şimdiden hayatına birçok dizi, reklam filmi, sinema filmi sığdırmıştır. Yeteneği sayesinde dizilerde aranan başrol oyuncularından birisidir. Oyunculuk kariyerinde eğitimlerine oldukça önem vermekte ve Amerika da bir süredir oyunculuk eğitimi almaktadır. Yeteneğinin yanı sıra güzelliği ile de dillerden düşmeyen oyuncunun saçları güzelliğinde çok önemli bir kısmı teşkil etmektedir. Genellikle doğal görümü seven sanatçı saçlarını çekimler dışında herhangi bir işleme tabii tutmadan kullanmaktadır.

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi

Genellikle sarı renkli görmeye alıştığımız ünlü oyuncunun saç rengi açık kumraldır. Tem rengi ile de oldukça uyumlu bir saç rengi kullanmaktadır. Saçında çok az balyaj vardır. Eğer sizde sempatik oyuncu gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir kuaföre danışmalısınız. Her saçın doğal rengi ve yapısı farklı olduğu için Serenay Sarıkaya gibi bir renge sahip olmak için farklı boyalar kullanmanız gereklidir. Saç rengi biraz zor elde edildiği için mutlaka güvenilir saç uzmanlarından yardım almalısınız. Ayrıca güzel oyuncunun kullandığı renk her tene uyum sağlamamaktadır. Ten uyumunu göz önünde bulundurarak saç renginizi değiştirmelisiniz.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Düz Saç Modelleri

Ünlü oyuncu saçlarına farklı modeller uygulamaktadır. Düz olarak toplamakla birlikte dağınık kullandığı da görülmüştür. Bildiğiniz üzere düz saçlar her türlü davette ya da günlük yaşamda kullanılabilmektedir. Her ortama uyum sağlaması avantajı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Sempatik oyuncu da hacimli saçlarını düz olarak sık sık kullanmayı tercih etmektedir.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Dalgalı Saçlar

Güzel oyuncu saçlarında çok yoğun dalga kullanmayı tercih etmemektedir. Hafif dalgalandırılmış saçlar onun çok sık kullandığı bir modeldir. Genellikle saç uçlarını dalgalar ile hareketlendirmektedir. Böylece daha hacimli ve bakımlı saçlar elde etmektedir.

  • Serenay Sarıkaya’nın Kullandığı Kaküllü Saçlar

Çok sık kullanmasa da bazen kaküllü saçlar ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Sanatçı yüz tipinin avantajını kullanarak birçok saç modeli kullanmaktadır. Bunlardan birisi de kaküllü saçlardır. Yüzünün şekli saç modeli ile çok güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Serenay sarıkaya saç modelleri : https://www.qkadin.com/serenay-sarikaya-sac-modelleri.htm

2 YORUMLAR

  1. Bence tartışmasız Türkiye’nin en güzel kadın oyuncusu… Ayrıca hanımefendiliği ile de göz dolduruyor. Başarılarının devamını diliyorum.

  2. Gerçekten çok güzel saçları var şampuan reklamına bile girdi çok merak ettiğim soruların cevaplarını vermişsiniz teşekkür ederim sağolun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here