Sihirbazlar Çetesi Apıştırmaya Müsait Film

0

sihirbazlar-cetesiÜlkemizde 90’lı yıllarda sihir kafamıza öyle bir kazındı ki yılbaşından yılbaşına televizyona birileri çıkacak da abra kadabra diyecek biz de ağzımız açık izleyeceğiz diye kıvranır dururduk. Sihirbazlığa prim veren bana göre insanın “Şaşırma” güdüsünün pik yapmasıdan başka birşey değil! Şarşırma demişken tepkilerimiz dünden bugüne ne kadar yozlaştı – 70’ler olamazzz.. – 80’ler o yooo – 90’lar aman yarabbi – 2000 ve sonra hass s.ktir.. Şaşırmaya o kadar aç ve müsait insanlarız ki artık birilerinin bizi güldürmesi primini bile neredeyse geri bırakır hale geldi. Son zamanlarda acun’un programında birinci olan kişilere bakın ya bizi şaşırtan kişilerdir ya da güldüren!

Film konusuna dönecek olursak sihirbazlar çetesi’nde filmin başlarında gizemli birisi 4 tane kendisini kanıtlamış sihirbaza kart yollar ve onların biryerde buluşmasını sağlar sonrasında bu 4 kişi grup olarak gösteri yaparlar ve dünyada çok konuşulan bir soyguna imzalarını atarlar tabi bu gösteriyi deşifre etmeye çalışan bir de karakter vardır ve olaylar gelişir daha fazla detaya girip seyir zevkinizi mahfetmek istemem. Şu kadar ilave not ekleyeyim ben sihirbazlık konusunda en baba gösteriyi izledim bile deseniz şaşıracağınız “2000 ve sonra hass s.ktir” diyeceğiniz en az 2 sahne var diyebilirim.

Film nerde nereden izleyeceğim diyorsanız, eh onu da ben söylemeyeyim girin google dünyasına “Sihirbazlar çetesi HD izle” yazın aratın kardeşim nerde yaşıyorsunuz yawhuuu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here