Sıla Saç Modelleri

0

Son yıllara damga vuran Sıla Gençoğlu 2018 yılında yeni saç modeli ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor, Yeni yıla yeni tarzıyla giren güzel sanatçını saç stili oldukça beğenildi.

Sıla Gençoğlu 1980 doğumludur. Sesi ve güzelliği ile kısa zamanda gönüllerde taht kurmuştur. Yaptığı besteler, şarkılar ve şarkı sözleri dillerden dillere dolaşmaktadır. Her şarkısı milyonlarca dinlenmektedir. Türkiye’de çok ciddi bir hayran kitlesi vardır. En az sesi kadar fiziği, güzelliği de merak konusu olmaktadır. Sıla’nın saçları güzelliğinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Hacimli ve doğal görünen saçları ile hayranlarının beğenisini kazanan ünlü şarkıcı saçlarının güzelliğinin sırrını düzenli olarak bakım yapmasına borçludur. Her ne kadar genetik faktörlerde saçlar üzerinde etkili olsa da en önemlisi bakım yapmaktır.

Sıla’nın Saçları İçin Yaptığı Bakımlar

Genellikle saç uzmanlarının önerileri ile hareket eden ünlü sanatçı kendisi de doğal yöntemler uygulamaktadır. Herkesin saç yapısına göre değişebilecek yağlar olduğundan sizde kendi saç yapınıza göre bakım yağları kullanabilirsiniz. Sıla günlük yaşamında herkesin kullanmayacağı saç stilleri kullanmaktadır. Farklı işlemlere maruz kalan saçlar zamanla yıpranmaktadır. Yıpranmayı en aza indirmek için yapılacak formül yılda bir ay hiçbir işleme tabii tutmadan saçları dinlendirmektir. Ünlü sanatçı da saçlarını dinlendirme yolunu kullanmaktadır.

Sıla’nın Kullandığı Kısa Saç Modelleri

Ünlü sanatçı çok sık saçlarının modelini değiştirmektedir. Kısa saçlı olarak görmeye çok alışkın olunmasa da bir dönem kullandığı saç modelleri arasında bulunur. Kısa saçlarını düz ya da dalgalı modellerle kullanmıştır.

Sıla’nın Kullandığı Uzun Saç Modelleri

Ünlü sanatçı genellikle saçlarını uzun olarak kullanmaktadır. Farklı modeller ile sahneye çıktığı saçlarında çok fazla işlem uygulanır. Genel olarak tek bir saç modeline bağlı kalmayarak bir çok modeli uzun saçlarında kullanmaktadır. Saçlarının yapısı kalın ve gürdür. Sahneye çıktığında ya da günlük yaşamında abartılı saç modellerini kullanmaktan kaçınmamaktadır. Herkesin cesaret edemeyeceği saç stilleri ile güzelliğine güzellik katmaktadır.

Sılanın Kullandığı Kaküllü Saçlar

Genellikle kullamadığı bir saç stilidir. Ancak çok kısa bir dönem kakül saçlar kullanmıştır. Model kendisine çok uyumlu olsa da çok tercih etmemektedir.

Sılanın Kullandığı Saç Rengi

Sesi ve müziği ile farklı bir tarz oluşturan ünlü sanatçı saçlarının stili ve rengi ile de farklı bir tarzı vardır. Ten rengi bir çok saç rengi kullanmasına müsaittir. O da bu fırsatı değerlendirmekte ve sarı, kestane gibi renklerin hepsini saçında uyguladığı görülmüştür.

Sıla Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/sila-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here