Silikon Dudak Nedir, Nelere Dikkat Edilmelidir?

0
22
Okuma

Yüze bakıldığında dikkat çeken ilk noktalardan biri dudaklardır. Dudaklarınız ince ve sönükse basit bir işlemle hacim kazandırabilirsiniz. Bunun yanında dolgunlaşan dudaklarınızla uzun süre çok daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Silikonlu dudaklar için halk arasında pek çok efsane yayılmış durumdadır. Nitekim ameliyata girmeden önce hemen herkesi dinlemeye kalkarsanız gözünü korkutup, yanlış bilgiler vereceklerine emin olabilirsiniz. Bu nedenle doktorunuzdan kesin bilgiler almaya özen göstermelisiniz.

Silikon Dudak Nedir?

Silikon dudak, dudakların ameliyatla permalip kullanılarak dolgun hale getirilmiş versiyonudur. Permalip kullanılarak dudakların daha hacimli ve kalın görünmesini sağlayan işlem silikon dudak elde edilmesini sağlamaktadır. Bilinenin aksine silikon dudak sahibi olmak zorlu bir durum değildir. Dudaklara yerleştirilen permaliple dudağın daha güzel bir görünüm kazanması amaçlanmaktadır. Silikon dudağın pek çok avantajı olduğu gibi dikkat edilmesi gereken noktaları da bulunmaktadır.

Silikon Dudak Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Silikon dudak yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ne istediğinize karar vermenizdir. Ne istediğinizi bilirseniz dudağınızın şeklinden pişmanlık duymazsınız. Her doktorun kendine özgü tarzı olduğunu unutmamalı, son teknolojinin kullanıldığından emin olmalısınız. Ameliyat alternatiflerinizi dinlemeli özellikle hangi enjeksiyon türünün kullanıldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Doktorunuzun kaliteli olduğundan emin olduktan sonra istediğiniz dudağa kavuşmanız yalnızca 15 dakikalık bir işlemdir.

KAYNAK : http://www.disvedudak.com/silikon-dudak-nedir-nelere-dikkat-edilmelidir.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here