Şişli Rubenis Klima Servisi

0

Klimalar modern çağda yaşam alanlarında, kamusal alanlarda ve işyerlerinde ısınma ve serinleme gereksinimlerinin sorunsuz bir şekilde karşılanabilmesine yardımcı olan son derece önemli cihazlar konumunda bulunuyor. Günümüzde yaygın şekilde kullanılan Rubenis klima modelleri de bu alanda dikkat çekerken, Rubenis Servis merkezi ise tüm klima modellerinde kullanıcıların karşı karşıya kaldıkları problemlere yönelik olarak profesyonel ve kurumsal servis hizmetleri sunar. Alanında uzman ve deneyim teknik kadrosu ile uzun yıllardır Rubenis markalı klimalarda yaşanan sorunlara en hızlı çözümleri sunarak, cihazların çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Doğrudan Rubenis klima teknolojisinin entegre edilmiş olduğu servis altyapısı üzerinden faaliyetlerini kesintisiz şekilde sürdüren Rubenis Servis Şişli merkezinin hizmetlerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanabilme imkanı bulunuyor. Bunun için haftanın 7 günü, her saatte iletişim numaraları üzerinden arama gerçekleştirilebiliyor. Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerin bu klima arıza bildirimlerine ilişkin olarak ilgili adrese yönlendirilmesi ile kısa süre içerisinde servis aracının adrese ulaşması ve arıza için gerekli olan müdahalelere başlaması sağlanıyor.

Yerinde klima servisi hizmeti uygulamalarının söz konusu olduğu çalışmalarda en kaliteli malzemelerin kullanımı ve beraberinde de sadece orijinal yedek parça ile parça değişimi işlemleri gerçekleştiriliyor. Maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı bu hizmet anlayışı çerçevesinde cihazların çok uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması arıza onarımı sonrasında da mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here