Sony Xperia Z1 Beklentilerinizi Karşılıyor

0

sony-xperia-z1-siyahAkıllı telefonlarda sınırları zorlayacak bir model arayışınız var ise Sony Xperia Z1 Siyah modeli kesinlikle özelliklerine bakmanız gereken ürün olmalıdır. Ürünün özellikleri gerçek manada her yönü ile uç noktada yeniliklerle beraber geliyor.

Bir akıllı telefondan beklentiniz ne olur? Eğer ben her şeyi istiyorum, o nedenle en iysi olsun diyorsanız Sony’nin Xperia Z1 modeli beklentilerinize cevap verecektir. 2.2 dört çekirdekli işlemci ve 2 GB bellek aslında ürünün ne kadar iyi özelliklere sahip olacağının sinyalini veriyor. Anroid 4.2 Jelly Bean işletim sistemli telefonda standart olan özellikler Wi-Fi, Usb girişi, dokunmatik ekran ve klavye, EDGE, GPRS, GPS, Micro SD desteği, 3G gibi özellikler zaten bulunuyor. 5 inch boyutundaki ekranı görüntü kalitesini harika yansıtıyor. Dijital kamerası ile çekilen görüntüleri Sony Brawia TV kalitesinde veperformansında alabiliyorsunuz. Kamera gerçek anlamda ödüle layık ve 20.7 MP çözünürlüğe sahip. Bu akıllı telefonlar içinde en iyi görüntü kalitesine sahip olacaksınız anlamına geliyor. Su geçirmez özelliği ile su altında bile kaliteli çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Kameradaki G lensi ve akıllı Bionz görüntü işleme motoru sayesinde harika fotoğrafları yakalayacaksınız. Yüklü uygulamalar ile bu çektiğiniz fotoğrafları eğlenceli hale getirmeniz ve Facebook gibi sosyal ağlar üzerinde anında paylaşabilirsiniz. Sadece 169 gr ağırlığında olan Xperia Z1 yansıtmalı bir cam yüzeye sahiptir. Çerçevesi tek bir parçadan oluşan alüminyum malzemedir. Elinize aldığınızda her açıdan simetrik olarak üretildiğini hissediyorsunuz. Suya düşürseniz bile bozulmayan ürünün 2 yıl garanti süresi de var. Kablosuz NFC teknolojisi sayesinde 100’ün üzerinde Sony cihaz ile tek bir dokunma ile bağlantı kurabiliyorsunuz.

Elbette akıllı telefonlarımız için vazgeçemediğimiz müzik, video keyfini de yaşayabileceğimiz Xperia Z1 akıllı telefon anlayışınızı bir adım ileriye taşıyacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here