Special K Diyeti ile Mısır Gevreği Yiyerek Kilo Verme

0

Gün geçtikçe farklı kilo verme yöntemleri çıkıyor, special k diyeti de bunlardan bir tanesi. Bu diyeti ile, mısır gevreği yiyerek ve perhiz yaparak kısa zamanda 6 kilo vermeniz mümkün. Ayrıca çok da zorlanmadan hızla kilo kaybedebilirsiniz.

Genellikle bu diyeti yapanlar keyifle yaptıklarını ve pek zorlanmadıklarını söylüyorlar. İsterseniz nasıl yapıldığına bir göz gezdirin, daha sonrasında ise special k ile kilo verenlere değinelim.

Special K Diyeti Nasıl Yapılır

 

special k diyeti
special k diyeti

Sabah kahvaltısı, ara öğün ve akşam yemeğinden görüldüğü üzere çok zorlanacağınız bir diyet değil. Ayrıca çok basit bulunabilen malzemeler ile yapılabilmesi de dikkat çekici bir unsur. Gayet sağlıklı besinler tüketerek ve mısır gevreği ve sütü birlikte tüketerek kilo verebilirsiniz.

Mısır gevreği ve süt sizi tok tutacaktır. İlk olarak bu diyeti gördüğünüzde gözünüz korkabilir fakat mısır gevreğinin lifli yapısı sayesinde, süt de ki bir çok protein ve mineral sayesinde kolay kolay karnınız acıkmaz. Special K diyeti listesi için aşağıda ki siteyi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

https://kilosorunu.com

Şimdi gelelim en önemli öğün olan akşam yemeğine, special k diyetinde akşam yemeği pek çok diyette olduğu gibi protein öğünleri ağırlıklıdır. Bu diyette akşam yemeğinde ızgara somon, haşlanmış patates, brokoli gibi sebze yemekleri tüketebilirsiniz.

Special K Diyeti Yapanların Yorumları

Bu bölümde special k diyeti yapanların yorumlarını sizler için derlemeye çalıştım. Genel olarak görüşler olumlu fakat bazı görüşlerde var ki, mısır gevreğinin tadını beğenmediğinden dolayı diyeti terk etmiş.

Fakat genel olarak sonuç alınmış, 2 ayda 15 kilo veren de var, 2 haftada 6 kilo veren de var. Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus, diyetle ilk haftalar hızlı kilo verirsiniz. Daha sonra bu hızınız doğal olarak yavaşlar, çünkü en başta ödem atarsınız.

Bu sebeple sizlerden ricam, devam edebildiğiniz kadar diyete devam etmenizdir. Fakat bıkarsanız yada dayanamazsanız, üstte verdiğim linkten farklı bir diyet seçebilirsiniz.

Special K ile Kaç Kilo Verilebilir

Arkadaşlar çok farklı sonuçlar olsa da genel olarak special k diyeti ile 2 haftada ortalama 6 kilo vermek mümkündür. Fakat bu kilo verme sizin metabolizmanıza göre yada yaptığınız spora göre değişkenlik gösterecektir. Hepinize sağlıklı diyetler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here